Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

jaky hry vas nejvice chytli


doommaster01

Recommended Posts

  • Odpovědi 234
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nemuzu rict,ze by mne nejaka hra na PSP vylozene dostala.Mozna je to tim,ze se mi tet nahromadilo par opravdu skvelych her a podle nalady po nich tak penduju,takze jsem se zatim u zadne nezastavil na delsi dobu.

Nicmene nejvic casu jsem prozatim stravil u Socom:Fire Team Bravo a to z toho duvodu,ze si chci pomoci nej v Socomu 3 otevrit ty crosstalk blbinky.

Singl FTB se hraje vcelku prijemne a pekne to odsejpa,takze se mi vlastne spojilo prijemne s uzitecnym :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no gun showdown je fakt super hra,ale hraju ji už po několikáté(pořád ty formaty karty)zatím 52% - dlouhá a fakt podařená - neříkám že další nejsou super,ale tady ta mě fakt chytla.
JJ GUN je bezva, dohral sem ho a udelal i docela dost vedlejsich misi (mam 80%)

Ten novej Driver by mohl bejt neco podobnyho a taky slusna kvalita

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted paradne ulitavam na Miami Vice, nemuzu se od toho odtrhnout - grafika nic moc, hratelnost podobna Gears of War (veru ted musim vypadat jak poradny idiot, ale jen se podivete - neustala nutnost kriti, roztresena kamera pri behu, neprilis genialni a podobni nepratele, uzemi rozdelene na mensi sektory - nerikam ze je MV lepsi, ale...) Pro me je to nejvetsi herni prekvapko na PSP! Dejte tomu pul hodky a uvidite. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gtacka, locoroco, burnout, killzone, pes6....a to mv zkusim ;)
Dobre delas :wink: , ale me uz MV nebavi, dohral sem ho :lol:

Ted me hraju Def Jam, k Miami vice se urco nekdy vratim (vsechno hacknout, zabit vseci narko-bosse - to da praci, ale uz to neni pribeh)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gtacka, locoroco, burnout, killzone, pes6....a to mv zkusim ;)
Dobre delas :wink: , ale me uz MV nebavi, dohral sem ho :lol:

Ted me hraju Def Jam, k Miami vice se urco nekdy vratim (vsechno hacknout, zabit vseci narko-bosse - to da praci, ale uz to neni pribeh)

Jo Miami Vice sem taky dohral. Docela me to chytlo a melo to i par originalnich prvku (hackovani, obchodovani s drogama atd.) Ale nejlepsi 3rd person akce na PSP je pro me stale Syphon Filter:DM a dalsi hry co me chytli:

Tekken: DR

GTA (obe)

PES

Daxter

Ridge Racer

Loco Roco

Everybody's Golf

Burnout Legends

Doufam ze sem na neco nezapomnel. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu