Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

jaky hry vas nejvice chytli


doommaster01

Recommended Posts

  • Odpovědi 234
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Mě skoro nic až na Tony Hawk's Project 8, Need For Speed Carbon, Loco Roco, už od vánoc jsem stahoval FF VIII, ale vždycky se mi to nějak pokálelo, ale už mám konečně první cédo(thx BadBoy), takže teď pařím a naprostá eufórie, už jse mi po FF VIII stýskalo. Nejlepší hra mého mládí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me nejvic chytla hra Taiko no Taitsujin 1 a 2.

Proste ulet :mrgreen:

Jinak kdyz se obcas stane ze to nehraju tak hraju Burnout ,Tonyho 8 a nejaky ty stary klasiky z Ps1

No jo TnT je hra pro kazdyho spravnyho silence. Ty mluvici bubinky jsou proste narez.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me nejvic chytla hra Taiko no Taitsujin 1 a 2.

Proste ulet :mrgreen:

Jinak kdyz se obcas stane ze to nehraju tak hraju Burnout ,Tonyho 8 a nejaky ty stary klasiky z Ps1

No jo TnT je hra pro kazdyho spravnyho silence. Ty mluvici bubinky jsou proste narez.

TNT2 rulezzz :D Sada moc...I kdyz mam prvni skupinu vsech 31pisnicek na zlatou tak tu druhou skupinu uz jaksi nemuzu udelat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me nejvic chytla hra Taiko no Taitsujin 1 a 2.

Proste ulet :mrgreen:

Jinak kdyz se obcas stane ze to nehraju tak hraju Burnout ,Tonyho 8 a nejaky ty stary klasiky z Ps1

No jo TnT je hra pro kazdyho spravnyho silence. Ty mluvici bubinky jsou proste narez.

TNT2 rulezzz :D Sada moc...I kdyz mam prvni skupinu vsech 31pisnicek na zlatou tak tu druhou skupinu uz jaksi nemuzu udelat :-)

Ja mam na zlato i nektery z tech ruzovejch (nejtezsi level) :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarec zatím mám a hrál jsme tyto hry:

DAXTER90%

PES589%

FIFA STREET290%

BURNOUT LEGENDS95%

LOCO ROCO95%

FORD RACING SYNDICATE75%

PILOT ACADEMY60%

GTALCS80%

TONY P891%

MTX MOTOTRAX88%

RIDGE RACER292%

WRC RALLY70%

FOOTBALL MANAGER07 90%

ale nejvíc: to se nedá říct protože každá hra má něco do sebe!Udělám to procenty:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu