Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Plánujete Xbox k vánocům?


Steel

Recommended Posts

  • Odpovědi 53
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ja snad zejtra sio jdu pro Arcade verzi za 4179 + vymena a flash + druhej ovladac

EDIT: ja teda nevim ale s tim cipem bych to nevidel tak valne pochybuju ze ho nekdo v CR ma,jesi jo tak je to fakt mega vyjimka kazdej ma flash, a s tim BANem na LIVE,vsechny hry maj ted uz Stealth to znamena ze nepoznaj jesi mas palenou pokud to nehrajes pred ofiko vydanim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No v Čr ho někdo mit určitě bude :) ale podle mě to nemá smysl, zbytečně ztratíš záruku. Pokud máš fakt vyhlídlou nějakou hru kerou víš, že budeš hodně hrát, tak si raději kup origo.A jak říkal Johnysko dnes už jsou stealthy a microsoft by nemel poznat ze nemáš origo .) ale nic nejni na 100% :) vzdy muzes dostat ban :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si chci pořídit Xbox 360 Pro, ale nevím jestli mě nevyjde Arcade + HDD levněji (někdo tu psal, že se dá 20GB HDD sehnat do 500Kč). Na HDD bych ukládal maximálně 2 dema (kolik MB tak jedno má?), o filmy nestojim, na hudbu mám MPtrosku.

Kdyžtak mi tu poreferujte, co si o Arcade s dokoupeným HDD myslíte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já taky plánuju k Vánocům X360 PREMIUM a naky ty parby Fable 2, GTA 4, FC2, Bioshock, Bad Company, CoD4 a samozrejme GOLD LIVE....flash mi za to nestoji, abych se bal banu, nebo ze se porusi zaruka...to si radsi obcas koupim originalku...clovek to pak vic hraje a vic si toho vazi....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem o nem premyslel. Penize na to mam, ale nevim, jestli by mi to rodice dovolili, pred prazkama jsem si koupil PSP. A kdybych si ho nechal flashnout(Xbox), tak jaka je asi tak sance, ze dostanu ban na Live? A musi k tomu byt LCD televize nebo plasma?

Díky za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu