Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Plánujete Xbox k vánocům?


Steel

Recommended Posts

  • Odpovědi 53
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

zdarec všem, slintam uz půl roku nad xkem a chci si ho už taky konečně pořídit ale nevim jakou verzi a jestli novy a kde ho voflešovat, popřípadě jak dlouho to trvá a tak... ale to je jedno, chci se zeptat jestli to ma třeba USB2 výstup na připojení mého budoucího externího WD HDD. Děkuju:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarec všem, slintam uz půl roku nad xkem a chci si ho už taky konečně pořídit ale nevim jakou verzi a jestli novy a kde ho voflešovat, popřípadě jak dlouho to trvá a tak... ale to je jedno, chci se zeptat jestli to ma třeba USB2 výstup na připojení mého budoucího externího WD HDD. Děkuju:)

Tak už sem to pořešil, mam doma přenádhernou černou elitku se 120:) ještě se dohodnout na flashi a celou zimu nedělam nic jinýho:)... díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak i já jsem již ( snad dlouho šťastným ) majitelem Xka :) Už jenom se dívat jak vypadá je nádherný a co potom dovede. Je to můj nejlepší dárek pod stromeček.

P.S.: Zdroj může byt v zásuvce pořád ? Nebo je lepší ho vypojovat když je Xko vypnutý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli všechno klapne tak jak má, rozšíří se po nadcházejícím víkendu řady xboxářů o dalšího člena :) Nehorázně se těším, hlavně na GTA IV, ta grafika na videích vypadá vážně brutálně...

Kupuji z druhé ruky x360 Arcade HDMI s 20GB hdd, BenQ mechanikou a 1.41 iXtreme flashem... Něco jsem četl o tom, že kombinace téhle mechaniky s tím daným FW způsobuje horší načítání (nebo vykreslování) textur, co je na tom pravdy? Nepomůže uložení hry na hdd?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže som sa stal zatiaľ (dúfam že aj naďalej) šťastným majiteľom X-ka ale vzhľadom nato že to mám ako darček pod stromček tak si ho budem môcť rozbaliť až za 11 dní. Musím len dúfať že je v poriadku a bude šlapať ako hodinky pretože by som nebol zrovna rád ak by som ho musel na vianoce ísť reklamovať. :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu