Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Ovládání Sony televize pomocí Irda


MartanCJ

Otázka

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Kdyby náááhodou měl někdo stejný typ televize jako já(velká, hranatá, černá sony), tak mi dejte prosím vědět, nemám k tomu už ty papíry, takže nevím typ televize. :D

Mam presne taku! Je to SONY! ;) :mrgreen: (asi si to nemyslel vazne, ale ak by nahodou predsa len ano, fotka telky by pomohla v identifikacii trosku viac nez popis... ;) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

celkem casto psp pouzivam jako dalkove ovladani a to pres irShell... tam mam nakopirovany tenhle sony univerzalni ovladac a funguje na vetsine sony TV... nobo spis na vsech na kterych jsem to zkousel a par jich bylo

sice podporuje zakladni funkce, jako dalsi/predchozi kanal, volume up/down, vypnuti/zapnuti, kanal vstup,hmm... tot myslim vse. Ale verte mi, ze v praxi je o dost pohodlnejsi zmacknout sipku doprava pro prepnuti na dalsi kanal, nez mackat nejake kombo R+neco, ci jine kombinace pro prepnuti treba na konkretni cislo kanalu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu