Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Vyplatí se koupě Xbox 360 Elite ?


Steel

Recommended Posts

neni zase nejak extra hlucnej... akorat to lidi nafoukli .. (co si budem povidat... obcas je to vopruz ale kdyz hraju tak to stejne nevnimam, sice je to oproti ps3 vysavac ale aspon vim ze funguje :D)

http://www.xboxweb.cz/clanek/novinka/2932-new-xbox-experience-instalace-her-a.html

tady mas odkaz na ten test

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to při hraní nevadí, jen dost velkej randál dělá mechanika, když "rezonuje" - trošku to drní, ale když na to trošku zatlačíš, tak se dobře usadí a je...

Jinak já jsem si kupoval Elite, všichni mě od toho zrazovali, že se to nevyplatí, ale chtěl jsem velkej harddisk a tak trochu černej xbox :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám necelý týden elite ..sice při normál provozu v menu a paření z HDD klídek....jakmile dám DVD s gamesou třeba při večerním pozdním gamesení tak to trochu víc slyšet jde ale za tu cenu/výkon to ani nevnímám...:D každopádně Elite je vyborná volba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

a k tomu ukladaniu na HDD ako vidim sa to oplati,ale kolko to zabera hra? kazda 6gb alebo tolko kolko je to na pc?

potrebujem vediet lebo sa mi to oplati ,ci sa mi to zmesti na HDD ktory este nemam :P

Fallout 3

Gta 4

kolko GB cca bude mat kazdy,ale asi treba kupit 60GB HDD,vsak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hry na HDD budou mít většinou kolem 6 giga, prostě se překopíruje obsah DVD.

20 giga disk na instalování her asi bude celkem málo, ten má použitelných jen zhruba 14 giga, takže po dvou hrách by tam skoro nebylo už ani místo na savy. 60 určitě bude použitelnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hry na HDD budou mít většinou kolem 6 giga, prostě se překopíruje obsah DVD.

20 giga disk na instalování her asi bude celkem málo, ten má použitelných jen zhruba 14 giga, takže po dvou hrách by tam skoro nebylo už ani místo na savy. 60 určitě bude použitelnější.

Pokud vím, tak savy a updaty se ukládají do toho místa na disku, co ukradl xbox (u 20GB verze je to zbylých 6,1GB).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu