Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP jako MP3 přehrávač


Paull

Otázka

Zdravim vsechny zkuseny PSP machry.ja mam PSPecko teprve jeden den a jelikoz jsem si ho koupil zaroven jako MP3 prehravac,tak mě zarazila nízká hlasitost pri prehravani klipu na prilozenem UMD.na to ze je to od sony tak to hraje jak kdyz ne.tak vas prosim jestli s tim nejde neco udelat.treba nejakej program na hudbu nebo treba stacej lepsi sluchatka.NEVIM.dik za odpoved :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
mám teď na chvíli pučený koss porta pro,,a zvuk nádhernej,poslouchám na 3. nejvyšší hlasitost,ta nejvyšší už je moc,takže kvalitka,,ještě sem je teda nezkoušel s hifinou,ale na psp hrajou luxusně

ty kossi hrajou opravdu velice dobře akorat jsou trochu větší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
cau ja jeste PSP nemam prijde mi asi zitra a chci se zeptat estli mi tam budou fakcit i normlani sluchatka nebo si musim koupit specialni na PSP :) ja mam totiz KOSS portapro pouzivam je treba na komp atd. tak jestli mi budou fungovat i v tom PSP :)

proč by ti neměli fungovat???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
cau ja jeste PSP nemam prijde mi asi zitra a chci se zeptat estli mi tam budou fakcit i normlani sluchatka nebo si musim koupit specialni na PSP :) ja mam totiz KOSS portapro pouzivam je treba na komp atd. tak jestli mi budou fungovat i v tom PSP :)

Já používám nornální sluchátka z disknena i Kossi portapro jedou taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
nemáte někdo koss spark plug nebo KSC9???chtěl bych si jedni znich kupovat ale nevim který...

Ja mam spark plugy a som s nimi maximalne spokojny... ak tuzis po konecne kvalitnych a silnych basoch, so Spark Plugmi nesliapnes vedla... zvysok zvukoveho spektra je tiez dobry, pripadne doladis ekvalizerom na MP3 prehravaci (na PSP sa mi najviac osvedcilo prednastavenie JAZZ).

Pre niekoho nevyhodou je spociatku komplikovane aplikovanie Spark Plugov do usi, ale to sa clovek nauci a natrenuje... Velmi dobre izoluju od okoliteho prostredia, takze si mozes vychutnat hudbu do poslednej noty... ale pozor na auta!

So sluchadlami KSC9 nemam ziadne skusenosti, mozno niekto iny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu