Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s CFW 5.00m33-3


Eminator

Otázka

19 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
ale ked tam nieje karta tak vpohode ide a ekd ju tam dám tak ju nenajde a ked je tam karta tak recorvery menu ide !!Len nejde zapať klasické menu !!

nevim jestli to neco znamena, ale tohle napsal Dutch do zacatecniku: Upgradoval jsem na Custom firmware, ale když PSP zapnu, tak mam jen černou obrazovku a PSP se po 10sekundach samo vypne.

Při startu PSP držte pravé horní tlačítko ®, najede vám černá tabulka, najeďte do Configuration a Položku "Autorun program at PSP/GAME/BOOT/EBOOT.PBP" nastavte na DISABLED

nwm jeli pujde, ale tady je odkaz na cely: http://psp.games4you.cz/showthread.php?t=1335

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

hele...tak me napada...me se stalo neco podobneho s moji starou kartou...kdyz jsem ji nosil v kapse, tak mi praskl ten kremikovy chip uvnitr karty...navenek to samozrejme nejde videt...al kdyz jsem ji pak daval formatovat.....tak se zacala zahrivat, roztavil se mi obal a znicilo mi to ctecku, tak pozor na to....kdyby jsi mel nahodou to same...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu