Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dead Space


Mígl

Recommended Posts

  • 1 month later...
Tak já jsem celou hru projel a vůbec jsem si nevšiml ,že by se mi hra cukala

Zdárec - tak jako ti už někdo psal - dohrál jsem to minulý měsíc a za celou hru jsem si nevšimnul jedinýho škubnutí. I při těch masovej útocích, kdy na tebe jde celá armáda zrůdiček to pořád jelo jako po másle. Mám taky ten původní ps3(80GB).Ale je mi divný, že by to na slim verzi škubalo.Máš tam aplikovanej poslední patch? Pokud máš ps3 připojenou na net, tak se to updatuje automaticky.Jinak skvělá záležitost.Hrál jsem to jenom po nocích a některý pasáže fakt hustotný.Moje hodnocení 90%.Zdárec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Tak já jsem celou hru projel a vůbec jsem si nevšiml ,že by se mi hra cukala

Potvrzuji, že se mi hra necukala - aspoň se mi to nikde nezdálo. Vše ok, super hra a atmosféra hutná horrorovka, co mě bavila.

Jen bych uvítal možnost vypnout animace (jde to - nevíte ?) - přeci jen, když "pox-té" mě zabil závěrečný boss a já to šel opět zkusit štěstí znovu, tak čučet na nejméně minutovou animaci mě fakt s*alo ...

Případný škubání by mohlo být zapříčiněno čtením z BD-disku, na kterém byl nějaký problém (škrábanec, apod.) ...

Mám FAT PS3 - pro info.

M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu