Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dead Space


Mígl

Recommended Posts

Koukam že tu ještě neni topic o tomhle vesmírnym nářezu. Já osobně vlastnim asi týden a jsem z toho ůplně nadšenej a posra...:ziped:. Atmosféra hry je skvělá,zvuky co vydává vesmírná loď atd.,hratelnost,grafika a naví*c CZ titulky!!! No prostě všechno je skvělí a všem vřele doporučuju,za mě 100%.Tak jsem pište vše o hře,ti kdo ji už mají* a ti co ne ať se klidně ptají..:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych se z dovolením optal;-) Jakpak je to s mířením analogem? V recenzi jsem se dočetl, že příšerky jsou v téhle gamesce jaksi nesmrtelné a je třeba jim ustřelovat končetiny a zamezit jim tak pohyb. Není to analogem těžké se trefovat? Nebo je tam nějaká podpora zamíření jako třeba v COD4?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podprora neni ale mě se zaměřuje dobře,je tam laserové zaměřování a navíc nějaké zbraně např. provazová ma asi metrovej rozptyl.Ale jinak je střílení fakt zábavný např. jim ustřelíš nohy a oni se na tebe chtějí doplazit tak přiběhneš a rozdupneš mu hlavu až vystříkne krev 2 metry vysoko,múžeš mu rozdupnout i jiný části tělo-no je to docela krváček,horor jak má být.

Metuj:A koupil jsi ten samsung?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Assist tam nieje a ani ho netreba,s mierenim by nemal mat nikto problem...Osobne to mam od launchu (aj s ArtBookom :D ) a Prve kolo (hra)na Hard bol vazne survival :) Teraz som na konci druheho kola,ale uz som to isiel s tymi vsetkymi vecami,co som dostal po dokonceni hry a mi zostali,takze teraz je to este zabavnejsie a preciznejsie :) A ten Military suit co dostanete po dokonceni hry je bozsky.....Toto druhe kolo idem zase na hard (mierim na trofej "beat the game using only plasma cutter" po dohrani uz pojdem na imposiblle mode,ktory sa mi po prvom dohrani otvoril....Ale uz bez veci a pekne od nuly,pretoze sa to neda preniest na inu obtiaznost,mno a ked to dam na imposible,zase mi vsetko zostane+dostanem nove veci a mozem to ist zase a zase to bude zabavnejsie...

Proste tato sa da hrat viac krat dokola,pretoze stale testuje tvoju zrucnost a len tak lahko neomrzi :)

Vrele doporucujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

super hra, nejlepší je si ještě předtím pustit skvělej film Dead Space Downfall

Jo ten filmík je taky pěknej krváček,akorát jsem ho dokoukal...sice naopak (nejdřív hru a pak film) ale to je jedno.

A co další to jste si DS ještě nikdo nepořídil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Asi jsem zvyklej na zvracenosti typu Silent Hill ci Fatal Frame, protoze tohle se mnou ani nehlo (ono teda ne, ze by se mnou moc hnul i ten Silent Hill apod. :) ). Sice nemam 94 cm, ale 50, avsak prostorovy zvuk i tma tu je, takze zadny rozdil... Proste jen obycejna strilecka podle dema. Holt tohle nebude pro me.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zahral jsem si demo toho zazraku a prislo mi to teda jako uplna blbost. Navic zadna hororova atmosfera siroko daleko.

Nechápu...neužíváš nějaký opium:)atmosfera je tam tak hutná že mi to v noci bylo kolikrát až nepříjemný. A jako blbost mi to opravdu nepřijde je tam spoustu dobrejch nápádu,bezgravitační úseky jsou super a bos v poslední kapitole je úžasnej.Pro mě je D.S. překvapení roku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hra bude asi fakt dobra, ale to demo co vyslo na PSN stoji za starou belu. Da se v nem vlezt akorat do jedne mistnosti a tam pozabijet cca 7-8 potvor. Docela me prijemne prekvapilo ovladani a grafika.

Pokud muzu sam za sebe doporucit, demu se vyhnete a sahnete hned po plne verzi hry :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 10 months later...

presne tak, pri spusteni hry si vyberes jakej jazyk chces...

nicmene co se hry tyka: Docela me sklamala optimalizace na PS3. Protoze jsou mista, kde se hra cuka na nejakych 15fps a je to vopruz ustrelovat koncetiny pri cukande... :( Tohle je asi prvni hra, pri ktere me PS3 sklamalo svym vykonem :(:(

ale hra je to velmi dobra i po nekolikatem hrani znovu! Tesim se na druhy dil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak, pri spusteni hry si vyberes jakej jazyk chces...

nicmene co se hry tyka: Docela me sklamala optimalizace na PS3. Protoze jsou mista, kde se hra cuka na nejakych 15fps a je to vopruz ustrelovat koncetiny pri cukande... :( Tohle je asi prvni hra, pri ktere me PS3 sklamalo svym vykonem :(:(

ale hra je to velmi dobra i po nekolikatem hrani znovu! Tesim se na druhy dil.

Tak já jsem celou hru projel a vůbec jsem si nevšiml ,že by se mi hra cukala

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu