Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Quantum of Solace: 007


petersweter

Recommended Posts

Legendární filmová postavička Jamese Bonda nás konečně navštívila na našem Xbox 360. Hru pohání herní engine z Call of Duty 4 a hra obsahuje včetně singleplayeru i multiplayer.

Navštívíte tedy Bolívii, Miami, ostrov Madagascar, Londýn a okolí, Venice, Siena, Montenegro (Černá Hora), italské Lake Como a Rakousko. Za vývojem pro next-gen stojí Treyarch (CoD3).

převzetý text z xboxweb.cz

Tak jsem včera okusil tuto hru a musím konstatovat, že "Bondovky" byli na konzolích vždy dobré!!! Už na PSone jsem nějakou zbožňoval, asi tak jako samotné filmy (forever best).

Hru jsem zvolil na nejtěžší obtížnost, což jsem možná neměl - ale opravdu jsem byl překvapený, i když jsem hral pouze dvě mise velice mě to chytlo.

Moc pěkná grafika, příběh a hlavně hratelnost - ovládání je mi velmi příjemné.

http://www.007thevideogame.com/?utm_source=Activision%2BUK%2BCorporate%2BWebsite&utm_medium=Website&utm_campaign=Promo#home/

Hrajete to někdo?Postřehy, rady, tipy atd.?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 10 months later...

Nechci zakladat novej thread, tak ozivuju tenhle.

Dohral jste nekdu tuhle jinak dobrou hru?

Na kultovni PS2 parbu 007:Everything or nothing to nema, ale spatny to neni.

Kazdopadne, co me nehorazne se*e a privadi k silenstvi, jen ten uchvatny system boju na tlacitka. Hraju to napoprve na 007, nej obtiznost, nemam s tim problem, jenom se za boha nemuzu dostat pres ten prvni souboj.

S Mitchellem v Siene v te kostelni vezi. Nechapu, co po mne ta hra chce.

Respektive chapu, ale kdyz to udelam, tak mi to nevezme a brzo umiram. Ta animace je fajn, ale kdyz ji vidis po 38x, zacinas zurit.

Press Y, zmacknu Y, nic, Press B, zmacknu B uplne stejne jako Y a najednou to vezme, atd..... B,X mi funguje, nekdy i A. Zkousel jsem i druhy ovladac, ale tim to neni. Je to v te hre. Dokonce jsem i zkousel to drzet, jestli nekdo nahodou nenapsal Press a myslel tim Press & Hold, ale taky nic...

Mash je v pohode, ale ten press mi proste nejde. Co delam spatne? Je tam nejakej special timing? Zmacknu to vzdy hned jakmile se zobrazi ktere, ale proste se nedostanu dal nez 7-8 moves.

Docela me to frustruje, a nemuzu se kvuli tyhle blbosti dostat dal, tak kdybydste nekdo vedel, pls o radu... thx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mačkáš to moc pomalu...na nej obtížnost musíš mačkat opravdu rychle...mám dohráno, takže to bude určo tím

Super, diky za radu. Taky me to napadlo, tak jsem to daval obouruc, ale nic.

Musim asi jeste rychleji.

Dam tak tri red bully, dve kafe a vykourim krabku najednou, pak to zkusim a dam vedet. Danke Dante.

Btw. a to by mozna vysvetlovalo ten Y, je az nahore a palec mivam lehce na A. Cili Y je nejdal. Jinak reakcni cas mam jinak slusnej, takze to vyjit musi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu