Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pár dotazů před koupí Wii


yaqwsx

Otázka

Uvažji o koupi Wii, ale několik věcí mi stále není jasných:

  • Co vše je obshahem balení? Mám namysli hlavně kabely.
  • Je schopno Wii číst paměťové karty a nebo je potřeba adaptér? (ptám se, jelikož jsem na aukru viděl)
  • Jak dlouho vydrží ovladač? A nabíjí se přes stojánek a nebo kabelem?

  • Jak průměrně dlouho trvá loading her? Popř jak dlouho s loaderem pro neorigo disky?

Předem děkuji za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Na tomto foru se toho moc nedozvis. Je to tady totalne mrtvy.

Ja osobne koupil na Aukru novej očipovanej kousek. V baleni byl kompositni

video kabel s redukci na scart. Ale urcite doporucuji koupit komponentni

kabel. Obraz je pak mnohem ostrejsi a o barvach ani nemluvim.

SD kartu jsem tam pichnul bez jakekoliv redukce. Co se nabijecky tyce koupil jsem ji taky na Aukru (na ebay.de se prodava za cvrtinu) s dvoumi akumulatorama.Ty vydrzi 5 hodin hrani a dobiji se tak 7 hodin. Ono se to bude hodne lisit podle typu hry.

Nabijecka ma USB koncovku a nabiji pouze pri zapnutem Wii coz je tragedie.

Jeste, ze mam nabijecku s USB konektorem na Palmika T3. Jinak to jde pichnout i do PC.

No,moc toho nevim. Koupil jsem to zene k narozeninam a popravde me nikdy herni konzole moc nebrali, ale ona je z toho uplne hotova.

Kdyz uz, ja osobne bych sel do PS3. To je uplne jiny kafe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

asi tak ..tu nabíječku mám a je to otřes...nedoporučuju....alkalické baterky mi vydrží nějakých 30-40 hodin hraní...a vydrží dlouho....ten akumulátro je hroznej navíc mi blbne....protože je celkem neštastně vyřešený raději si kup dobíjecí baterky s nabíječkou a uděláš líp :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To je pro mě novinka, že to má vestavěný akumulátor + externí baterky. Tak tím problém odpodá - doma se točí v oběhu asi 50ks AA nabíjecích baterek a 20 AAA. NAvíc mám i 2,5Ah, takže by mohl vydržet i déle než alkalická baterka.

Díky za odpovědi, Wii se mi začíná líbit :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu