Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xfps rate up


popoprdie

Recommended Posts

to nevim, ale pokud jde na ps3 verzi cod4 konzole tak staci napsat /sensitivity x.xx , tak je to na kompu, cod4 uz nejaky ten patek hraju ale na ps3 ho nemam.

konzole ne ale sensitivita od 1 do 10 myslim na joypadu mam 8 a to uz je fakt crazy no mozna to poridim ale az po nekom zvas :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Zdravicko,jen par veci k tomu XFPS.Mam ho uz par tydnu a jsem dost spokojeny,jelikoz jsem na PS3 presel z PC a sticky opravdu nejsou pro me :)

Ovladani s myskou teda neni naprosto totozna s myskou u PC,ale nema to zase tak daleko.

K XFPS mam pichnutou klasickou klavesnici (USB) a mysku MX 518.

Jediny problem, ktery se vyskytl (malickost)

pri malem pohybu mysi se mi kurzor (zamerovac) pohyboval jakoby po souradnicich,takze zamerit nekoho na velke vzdalenosti a trefit ho do hlavy bylo naprosto nemozne.

RESENI:

Nastaveni citlivosti- na XFPS dat na minimum, ve hre nastavit citlivost na max + akcelerace dle libosti, na mysce take max a pak teprve zvysovat citlivost na XFPS az ke spokojenosti:cheesygrin:

Po napsani tohoto textu, jsem si doma vzpomnel jeste na jednu malickost.Ve hre Socom jsem musel v nastaveni zrusit funkci sixasix, jelikoz se postava vracela do vyklonu. (stale se vyklanela do leva :) )

A to je asi vse.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu