Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Far Cry 2


L4DIK

Recommended Posts

Pluhin..

Nemáš zač děkovat,pokud Ti to alespon trochu pomohlo,tak mám radost i za Tebe :wohow:

Tak snad si ted' budeš hru užívat podobně jako ti spokojenější z nás..

Forlánek..

Jdi do ní s chutí,nová hra už je v solidní ceně,o bazarových ani nemluvě ;) Těžko říct zda Tě hra chytne jako řadu z nás,ale když to nevyzkoušíš,tak to nezjistíš,že jo :cheesygrin: Far Cry 2 je o pozvolným plnění misí,o plánování útoků a akcí,o toulání se krásnou krajinou a o objevování...tady nejde o to dohrát hru za víkend a lítat mezi nepřátelskýma stanovištěma jako splašená veverka z filmu "Za plotem",tady jde o rozvážnost, cestování a užívání si ;)

Tvůrci hry si nehráli s tak úžasnou krajinou,kouzelnýma výhledama a hromadou krásných,dechberoucích zákoutí jen proto,aby hráč prosprintoval 2 obrovský mapy přikovanej k silnici jako Pendolíno ke kolejím,v bodě A splnil úkol, skočil do auta,prořítil se krajinou k bodu B jako Loeb erzetou ve WRC a tam po vzoru Johnyho Ramba vystřílel nepřátelskou základnu :D O tom opravdu FC2 není..

Zahrát si denně 3-4 hodinky a dost,takhle se rozhodně z Far Cry 2 monotónní záležitost nestane,právě naopak...člověk se spíš během práce/školy přistihne,jak přemýšlí o tom,co po návratu domů ve hře udělá,jak by mohl postupovat dál,do jakýho vybavení a zbraní investuje svý pracně získaný diamanty,jak s co nejmenší spotřebou střeliva vyčistit tábor,kam všude se podívá atd, atd ;)

To mi připomělo,že bych měl trochu tý pozornosti věnovat minometu,u toho jsem ještě nepodchytil jak se přesně zaměřuje a zrovna s touhle zbraní by si člověk mohl užít fůru legrace :cheesygrin:

No,prostě si zkus hru pořídit a zahrát si. Bud' se bude líbit a budeš se pár týdnů dobře bavit nebo se Ti líbit nebude a za 2 dny jí zase prodáš do nějakýho bazaru. Zazvonil zvonec a ..a jak ta pohádka dopadne už je jen na Tobě ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:wohow:forlanek: Mám takový pocit že ta chatka do kolen úplně nepůjde, zůstanou jen prkna( zase jak u které) a taky když u té chatku bude zásoba střeliva, kterou nutně potřebuješ,nezůstane po ní nic, maximálně tě ty prskající kulky zraní. To obnovení těch nepřátelských jednotek mě hodně sralo, ale jen chvíli, teď to řeším tak, že to na hulváta projedu a kdo se pohrne za mnou v káře tak ho sejmu a mám klid.

Ale nejraději mám když vylezu na skálu, vesnici ve které mám misi, mám jak na dlani a kropím ty blbce sniperkou, jsou úplně mimo, no ale takový křovák z raketometem ukrytý u stromu, to je horší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Forlanek napsal.. "Taky čtu,že lidem hodně vadí to obnovování stráží, je to opravdu takovej problém ?"

Ne,není to nic hroznýho ;) Snad jen ty první začáteční hodiny hraní jsou "veselejší", v ruce držíš už hodně obstarožní "železo",který snad pamatuje Rommela, nábojů poskromnu, do toho silná malárie a evidentně běháš v bílým tričku,protože Tě každý hned zmerčí a tak můzeš zažívat krušnější chvilky :) A v tomhle stavu rychle se obnovující hlídky rozhodně moc lidí nepotěší..

Ale nic nezvládnutelnýho. S trochou toho rozumnýho a pomalejšího postupu, s přesnou muškou a se získáním kvalitnějších zbraní si už budeš moct trochu vydechnout ;) Ty hlídky jsou problém spíš jen pro toho,kdo nemá dostatek chuti si s touhle malicherností poradit po svým a raději prská jako doběla rozpálenej papinák :) Ovšem ty obnovovací intervaly by mohly být krapet delší,to je fakt...

Sibereus napsal.. "Teď to řeším tak, že na hulváta základnou projedu a kdo se pohrne za mnou v káře,tak ho sejmu a mám klid"

Tomu říkám správnej přístup - žádný s*aní s milou paní :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu