Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Shaun White Snowboarding


Midnight

Recommended Posts

Konecne snowboardova Paradicka ktora vychadza aj na nasu ciernu (bielu :P ) krasavicu ...

http://trailers.gametrailers.com/gt_vault/6789/t_shaunwhite_parkcity_gp2_winterplayland_gt.wmv

http://www.gametrailers.com/player/40227.html

Ma to vyjst na PS3,PS2,PSP, a ostatne konzoli vratane PC :) vyzera to velmi dobre .... je to taky ten volny svet..ziadne trate alebo take daco..zidete dole kopcom a hore idete lanovkou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Jak vám pripadá hra Shaun White Snowboarding?...Já sem to stahnul tešil na tu grafiku kterou jsem videl na youtube a když jsem to spustil tak to je jak nejaká hra prodecka v provedení SSX on Tour, tešil sem se hlavne nato volné chodení že si dám nohy pryč z PRKNA a volne si proběhnu...nevíte proč tam neni taká grafika jak je na youtube v gameplay?:blink:...díky za odpovědi a rad:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sundavani nohou z prkna ve snowboardingu je nerealna blbost uz v SSX a je trochu rozdil dat nohy dolu ze skatu a ze snow boardu jinak hra jedna velka hruza.

pekny videiko anonyme.

Jo tak to máš taky pravdu že to je nerealna blbost...ale nahodou kdyby sa ti zalibil nejakej ten MEGA JUMP na BIG AIR tak by sis jezdil nanem..ale jako inak maš pravdu no:thumbup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

caute, mam otazku, dohrali ste to nekdo? myslim tim vsechny koruny atd... protoze my to parime s kamosem kazdy na svem psp a oba sme ztroskotali na tom stejnym...mame dohranou hru, ale chceme si odemknout shauna whitea jako jezdce a na to musim emit vsechny korunky, oba mame vsechny az na 2 korunky v chile hora Intihuatana. a zjistili sme ze nam chybi uplne ty stejne korunky takze si nemuzem poradit...projezdili sme to uz strasne mockrat a ani jeden sme este nenasli ani jednu, nevite neni tam nejaka zajizdka? nebo mate s tim taky problemy ? dik

EDIT: dobry uz to mam hra completed 100%..:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Hral to nekdo? Ja si to dnes stahl.. pustil prvni kolo a zas takovej lajk na hry nejsem, ale v prvni misy mate 3 ukoly.. prvni dam, ale pak tam je, ze mate v 1:00 minute dat nejakych 100 bodu, ale jakych? skacu jak kkt.. zkousim i ten speed trojuhlenikem jak pisou.. a furt nic.. a treti ukol je to stejne jen v 0:55 dat 200 scorre.. nechapu to.. a ani zadny pocitadlo nikde.. diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hral to nekdo? Ja si to dnes stahl.. pustil prvni kolo a zas takovej lajk na hry nejsem, ale v prvni misy mate 3 ukoly.. prvni dam, ale pak tam je, ze mate v 1:00 minute dat nejakych 100 bodu, ale jakych? skacu jak kkt.. zkousim i ten speed trojuhlenikem jak pisou.. a furt nic.. a treti ukol je to stejne jen v 0:55 dat 200 scorre.. nechapu to.. a ani zadny pocitadlo nikde.. diky

o tom to neni, zakladem je udelat v kazdym alespon 2 ukoly (1 urcenej- treba 100 bodu za Speed a ten druhej ze mas udelat alespon 1 ukol z tech hvezdicek- V tom prvnim pisou vic nez 100 (nebo 200) necim jinym nez je speed, takze skoky a u kterych budes drzet L nebo R atd..)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

caute, mam otazku, dohrali ste to nekdo? myslim tim vsechny koruny atd... protoze my to parime s kamosem kazdy na svem psp a oba sme ztroskotali na tom stejnym...mame dohranou hru, ale chceme si odemknout shauna whitea jako jezdce a na to musim emit vsechny korunky, oba mame vsechny az na 2 korunky v chile hora Intihuatana. a zjistili sme ze nam chybi uplne ty stejne korunky takze si nemuzem poradit...projezdili sme to uz strasne mockrat a ani jeden sme este nenasli ani jednu, nevite neni tam nejaka zajizdka? nebo mate s tim taky problemy ? dik

EDIT: dobry uz to mam hra completed 100%..:D

mam stejnej problem, psal sem to v 11/08 ISO ale nikdo neodpovedel ... kdes je přibližně ty korunky našel?

a abych se vyjádřil ke hře... mě se to líbí... na grafiku seru... je to psp, co by ste chteli... překvapilo mi ovládání... chvíli nezvyk, ale pak když si člověk zvykne tak zjistí jak je to geniální... a styl hry je docela fajn, to kombinování 4 skillů je dobře vymyšlený... SSX se mi oproti tomuhle vubec nelibilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja osobne som z SW Snowboarding sklamany, mam pocit ze jazdim na betone, ziaden powder, kopec je skoro kolmy a vy si to ficite maximalne 40 km za hod, skoky su uplne slabe, komicke manualy, ked boardak brzdi vyzera to ako keby bol ratrak.. JEDINA DOBRA VEC, v KTOREJ SA VYZIVAM SU JIBBY.. FAKT TIE SU FAKT DOBRE.. inak vazne ze nic moc, som sklamany.. tych 4/10 je akurat.. Shaun White to posral.. Myslel som, ze bude dovodom, preco je xbox biely, len asi sa nahulil so svojim japonskym kamaratom a povedal.. mam v peeeep, takto to staci, ajtak nieco na tom vydelaaaam xDxDxD....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Nevim jestli tu je diskuze o této hře, tak když jo tak se omlouvám.

Ale potřeboval bych poradit co to je za úkol.

Mapa => "The Alps"

Slope => "Big Bad Wolf"

Úloha => "Carve up25 points with zero Near Misses in he same Carving strecth"

Za Vaše odpovědi/rady Děkuji!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Nazdar

zasekol som sa v tejto uzasnej hre na hviezdickovom objective v leveli Big Bad Wolf... Chcu vraj 25 points by zero misses in one carving strench ale ani za pana neviem co tim presne myslia a ako to dat.

Ak by niekto edel tak bude mrte vdacny, je to uzasna gamesa... cc :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...

Trošku oživení myslím neuškodí :D, ale nedá mi to abych to neoživil ...

Pokud jste hru hráli pamatujete si na ,,město" které bylo vždy dole pod sjezdovkou?Nikdy jste se přes ty schody nemohli dostat co? :lol: Já dneska skákal 2xbackflip a nějak se mi nepodařil, skočil jsem ,,vedle" sjezdovky a bum, byl jsem ve městě :D Ještě mám fotky, ale nic moc kvalita ... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trošku oživení myslím neuškodí :D, ale nedá mi to abych to neoživil ...

Pokud jste hru hráli pamatujete si na ,,město" které bylo vždy dole pod sjezdovkou?Nikdy jste se přes ty schody nemohli dostat co? :lol: Já dneska skákal 2xbackflip a nějak se mi nepodařil, skočil jsem ,,vedle" sjezdovky a bum, byl jsem ve městě :D Ještě mám fotky, ale nic moc kvalita ... :(

Jak jsi slezl z toho snowboardu????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trošku oživení myslím neuškodí :D, ale nedá mi to abych to neoživil ...

Pokud jste hru hráli pamatujete si na ,,město" které bylo vždy dole pod sjezdovkou?Nikdy jste se přes ty schody nemohli dostat co? :lol: Já dneska skákal 2xbackflip a nějak se mi nepodařil, skočil jsem ,,vedle" sjezdovky a bum, byl jsem ve městě :D Ještě mám fotky, ale nic moc kvalita ... :(

trochu sis spletl sekci... na videu hrajes PS3 verzi a davas to do PSP sekce.... :roll:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A víš proč kamaráde? http://console-forum.net/showthread.php?t=38889&highlight=Shaun+White ... bohužel jsou ty pravidla takhle blbě udělaná:dozey:.Takže jsem to musel dát sem...;)
jasny... nejaky pravidla me obcas take prekvapí... me osobne to nevadi ze to tu je :cheesygrin: cekal jsem co z toho vyleze a jelikoz jsem hru hral dost casto, tak jsem poznal ze to neni verze na psp...

ale horsi je, ze si asi strujce pravidel neuvedomil ze nekdo muze na psp do zblbnuti zkouset slest z prkna a behat po meste :roll:

.......jinak skvela gamesa...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu