Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Co aa jak


cwapa

Otázka

Ahoj,

od vcera jsem spokojeny majitel Wii, mam ted par dotazu, puvodne jsem ani neuvazoval o namonteni chipu ale preci jen to chci zvazit. Mam UK verzi z prodejher.cz + wii fit. Jak zjistim jakej cip me pujde?

jde me jen o tu moznost to udelat. Zajimalo by me "za kolik" co to umozni (mimo hrani palenejch... tedy zda to neco umoznuje navic

v elektrice nejsem zdatnej a tak by me zajimalo i kde...

dalsi dotaz, pjednou me hr koupeny z EBAY, neni tam nejake omezeni na regiony?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Potřebuje pouze hacnout WII.

Neznám jiné či starší předchozí postupy - použil jsem ten pomocí Twilight hacku a instalace HB channelu - ano zde jsem měl orig. hru.

Po tomto hacku a instalaci HB channelu již nemusím originální hru vůbec mít.

Vše se startuje samo po zapnutí wii - asi něco z SD karty a asi něco asi z wii paměti.

Detaily jsem nezkoumal ale jsem překvapen jak spolehlivě to funguje a to myslím včetně ISO her - ale samozřejmě má to svý mouchy - než originál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

diky za rady ...ted jsme byl 14 dni mimo cr takze jsme wii nechal bejt ale uz se do nej vrham, muzete me nekdo poradit jak na to? popripade kdo by to udelal?

pokud je to ale otazka 2000 tak na to bych dlabal... to radsi koupim jednu hru a budu ji menit za jiny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu