Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

account


Amper

Recommended Posts

kdyz me to dante locknul tak se musim zeptat jinde :D :

1) sou opravdu tedka zabanovane i acc?

2)kdyby to acc melo ban a ja bych se s tim prihlasil na nove konzoli dostane ta konzole taky ban?

3)existuje nejaka stranka kde zjistim heslo a mail na svuj acc? :D ..ja ho zapomel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

amper mam takovej dojem ze 2x ban dostat nemuzes ......myslim ze se v tom xboxu ulozi ze si dostal ban na tomto acc atd...kdyby si vytvoril mozna i druhy profil......tak by si moznaaaa rikam mozna dostal zase ban... protoze je to uchovany v te konzoli....co jsem tak cetl tak se nekde to da vymazat ze si mel ban ....josu to je n spekulace .......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

amper mam takovej dojem ze 2x ban dostat nemuzes ......myslim ze se v tom xboxu ulozi ze si dostal ban na tomto acc atd...kdyby si vytvoril mozna i druhy profil......tak by si moznaaaa rikam mozna dostal zase ban... protoze je to uchovany v te konzoli....co jsem tak cetl tak se nekde to da vymazat ze si mel ban ....josu to je n spekulace .......

většina s toho co kecáš jsou kecy

když se připojíš se svím zabanovaným accountem na nezabanovanou konzoli dostane taky ban

a ban je na celou konzoli když tak to skus si založit novej account a nepujde to :roll:

a ban nijak neodstraníš někde jsem četl že chipem ale nikdo mi to nepotvrdil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jeste me napadlo co kdyz sformatuju HDD a pak se pripojim k xbox live a nactu si ten profil primo z xbox livu kde jeste neni nic o tom ze sem hral COD 5 a novy hry... slo by to ?

pokud nemáš ban tak to pude (jinak tohle jsem už napsal v minulém topicu jménem BAN)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lukis prosimta poskytni neaky zdroj odkial to mas ze nova konzola dostane znova ban ja som googlil tri hodiny ale take nic som nenasiel ale tak pre srandu MS ide o to aby teraz predal co najviac konzoly a nie aby sa zbavili piratov heh to je len pekna zasterka a keby teda ten ban fungoval ako vir ze by banoval aj nove konzole tak by sa im kazdy na nove konzole s vysoka vysral a keby uz tak sa chceli zbavit tak by to urcite zrusili tie ucty aj na xbox.com ja mam ban a na xbox.com stale som ani na email mi nic neprislo ze by som dostal ban ja idem teraz na origose a kupujem novu konzolu tak potrebujem vediet ci je to pravda ale sam tomu neverim ze by sa zbavili tyhc uctov to by skutocne s toho nemali ziadny zisk naopak mali by peknu stratu si zoberte ze sa teraz hovori ze zabanovali 14 milionov uctov ked si len polovica kupi novu konzolu to bude peniazkov ....

diky moc za odpovede

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu