Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Luxor


SEMRY

Recommended Posts

  • Odpovědi 55
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No tak jsem to zkusil taky a dost mě to chytlo.Zatim jsem,ale pouze v strage 2,ale pracuju na dalšim.
V levelu 14.7 skončíš.Neznám nikoho na webu kdo ho zvládnul.

Ja to jednou skoro udelal, ale pred poslednim procentem jsem se jednou netrefil a byl jsem v p... Jde o to jak cloveku prijde do ruky ty power up. Ja dostal asi ve tretine hendka po sobe 3 jeden na barvu ktery jsem tam mel pulku obrazovky, druhej byl ten krab co ti ukousne tak pulku rady a treti byl blesk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj musim uznat ze luxor ja fakt navykovej.....este nejsem moc daleko ale chytlo me to vic nez treba nfs:ur....

Puyo pop fever je taky síla........... Ted jsem asi nekde u stage 7

Puyo pop sem valil na n-gage a to docela dost. Provaril sem to asi tak 5x a muzu rict ze je to dobra hra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se dostal až do kola 14.7 a po hodně pokusech se mi najednou smazal profil?Nevíte čim to je načíst znovu mi nejde?

14.7 a konec. Taky se nemůžu hnout............

No jo jenomže mě nefunguje muj profil.Ve hře ho mám,ale nejde načíst a hrát znova se mi to nechce. :x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Ahoj,

tak se manželce konečně povedlo prolomit ten prokletej 14_7. Doteď to hrála vždycky od 14_1 a pak cca 4 - 5 pokusů na 14_7. Omylem jsem zjistil, že pokud zmáčknete talčítko Home a vyskočíte ze hry a pak ji znova spustíte, jedete level znovu a nepřijdete o život. Další věc kterou si možná hned každý neuvědomí je to, že pokud chytnete blesk a stoupnete si doprostře, odstřelíte obě řady současně. Možná tohle všichni znáte ale třeba to někomu pomůže.

Čenda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu