Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Need for Speed Undercover


Lada.jur

Recommended Posts

hrali jsem to dnes u kamarada a zdalo se me,teda nam ze xbox to jaksi nedava tu hru. v zatackach a pri velkem provozu se hra trochu sekla a pak to auto vystrelilo strasne rychle.ale stavalo se to jenom zridka.

pokles FPS tam asi nejaky je pri velke zatezi bych rekl 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když už je to v sekci hry tak jak ji hodnotíte ? je to zlepšení nebo opět zhoršení od minulého dílu ?

je to na styl underground 2.

nehral jsem carbony ani pro street.posledni NFS co jsem hral bylo most wanted a toto je myslim hodne dobry.hral jsem to jenom teda 10min ale i tak to hodnotim kladne.

8/10 hodnoceni moje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim ale to sekaní je zvláštní, protože je to jediná hra která to dělá. Ani gta 4 ani midnight club la to nedělá. K hodnocení 8/10 se nepřikláním, sliby a chvály autorů jsou fuč, pravda hodně aut a nových značek,ale i když neberu v potaz to gribání při průjezdů zatáčkou kde je ještě nějaký ten dým, který tomu přidá, tak hra mě zklamala. grafika vypadá jak někde na kolotoču, upřímně to bolí do očí. pak je tady ovládání který je stejný snad jak v prvním díle undergroundů + 180° otočka, která tomu ale nepřidá. Hudba taky nic moc, jakýsi písklavý zvuky .Zlepšení až při hońičce kdy z písklavosti přechází ve svižný bubnování. Tuning stejnej jakop v carbonech, takžetaky nic novýho. No na závěr snad jen žeje to trochu lepší než pro street. Jasnou volbou je mc:la kterej je o dost better.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hral som to asi pol hodinu a potom som mal hrozne nutkanie vybrat DVD z xboxu a rozlomiť ho na 2 časti. Ten pokles FPS + v zavodoch stale to iste + to ze staci oblepit RT lepiacou paskou a mate vyhraty zavod robi tuto hru najhorsou s akou som sa na xboxe doteraz stretol.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
myslim ze posledni dil Midnight Club : LA uplne nahradil NFS. teda pro me po zavodni strance :)

Přesně Midnight Club ,se mě osobně líbil mnohem více ,a když si chci zajezdit opravdové závody tak sáhnu po mém miláčkovi Project Gotham Racing 48)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně Midnight Club ,se mě osobně líbil mnohem více ,a když si chci zajezdit opravdové závody tak sáhnu po mém miláčkovi Project Gotham Racing 48)

no mě se třeba midnight vůbec nelíbí připadá mi to trošku jako špatný vtip ... tahle hra je dobrá na psp ale na xku ? :lol: no nic moc ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 9 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu