Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Flashaři, anketa!


jt1

Recommended Posts

No já sem se pořád nerozhodl jestli flash nebo ne...nechci přijít o záruku a dostat BAN...ale zase chci pořádně zahrát a jako student nemůžu všechny tituly kupovat....takže Microsoft může přijít na flash jedině přes multiplayer nebo předčasného hraní nevydané hry? To by pak nebyl problém si koupit originály třeba CoD, FC2 nebo Bad Company....a ostatní singl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem dnes po cca 40 dnech zapojil do xboxu síťový kabel a heleme se, ban :-D a to jediná hra, kterou jsem hrál (asi 2 dny) před vydáním byla Fable II (už s odpojeným kabelem). Co se dá dělat, měl jsem sice Gold ještě asi na 10 měsíců, ale stejně jsem hrál po internetu jen asi 2x COD4 a na víc nezbyl čas..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem se pořád nerozhodl jestli FLASH nebo ne...se zárukou vs. bez záruky....multiplayer vs. singleplayer....velké množství her vs. 10 her....

...potřeboval bych definitivně vědět, jestli je BAN jen za předčasné hraní a hraní flashlých her přez net nebo jestli ten Microsoft pozná i bez toho...

+někde jsem četl, že je lepší pro hraní přez net jinej account....to ale pak má člověk pár achievmentu tady a par tam, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BAN je hlavně za to, že hrajete NTSC hry! (i když jsou Region Free)

Ono totiž je nelogický aby na PALové konzoli byl profil NTSC gamesy :)

A když hrajete hru před vydáním a potom už ne, stále máte u sejvu to datum před vydáním !!! Musíte tu hru znovu uložit do stejné pozice (přepsat na aktuální datum) 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je lepší na flešlé konzoli pálené hry hrát na jiném profilu a originály taky na live? nebo můžu použít i jeden profil? nechci udělat chybu a mít bán.

když bych hrál hry pálené i před vydáním bez zapojeného LAN kabelu tak nemám šanci dostat bán? jak je to se save-ma her? pozná live že tam mám něco za co bych mohl dostat bán nebo je to jedno co tam je za uložené a hrané hry? vidí i do jiných profilů nebo jen do toho jednoho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu