Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Přehled ofic. Firmware - FW 6.61 venku!


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 354
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Vydán update OFW 6.31 → Jako vždy, neupdatovat! I když máte 6.30, tak neupdatovat (V 6.30 je totiž pravděpodobně chyba, která možná bude v budoucnu využitelná alespoň ke spouštění HB aplikací.)!

Více zde: http://www.psp-hacks.com/2010/07/29/psp-firmware-6-31-released/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

pokud 3xxx nebo GO tak to nepujde a půjdou ti jedině HB hry přes exploit HBL na Everebody Golf

Na 6.20 se TN HEN ale to už asi všichni víme,a jako odbvikle neupdatujte na 6.30,na tom novym HENu možná půjdou někdy i ISO,pluginy a PSX

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8B mam, a FW jsem měl 5.00 jsem sito zrovna flashnul....a já vim ale tam šlo oto , že jsem si nepřečetl, že nesmíme vyšší verzi jak 5.03, kterou jsem měl, ale s kterou mi nešla ta hra kterou jsem potřeboval a tak jsem si tam hodil 6.31 prostě debilita stim souhlasim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

No zakladatel topiku by ho mohl už aktualizovat... Snad si udělá chvilku volno od GT diskuze...

Jinak - Co je nového v 6.35? Pro uživatele celkově nic! Co jsem se dočetl tak akorát ňákej novej vzhled bo co jinak FW vyšel hlavně kvůli blokaci HBs "neočekáaně", takže nyní je již blokován i Golf Exploit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no T_N prej čekal až to sony vydá novej FW aby mohl vydat svuj HEN pro 6.31

a co sem se dočetl z google slátaniny protože v0ndy nemá čas na překlad (asi xD) tak tam je nějaká nový funkce hudby,ale stejně to bude bestak k ničemu

EDIT: a golf je bloklej jen od 6.35 nebo už i napořád?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

maji tam být tyto novinky

  • Ikona Music Unlimited dělá jeho vzhled v menu hudby. Služba je zatím k dispozici, ale půjdeme do skladu společnosti Sony , která bude nabízet hudbu
  • Naše japonská přátelé budou také potěšeni zjištěním, že použití X-Radar je nyní součástí XMB. Aplikace umožní japonské dozvědět o svých měst a zajímavých míst, posledně uvedeného, pokud si zakoupili příslušné mapy z PlayStation Store (500 jen každý)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu