Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Přehled ofic. Firmware - FW 6.61 venku!


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 354
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

v seznamu software je uvedeno tohle k tomuto software ale absolutně tomu nerozumím :D nějaká rada by byla prosím? díky Denny

4.20 (pouze PSP-3000) - ofic. datum 15.10. 2008 (někde v prodeji už od 10.10. 2008)

Settings

- Settings/Connected Display/Flicker Reduction

- Settings/Connected Display/Noise Reduction

- Settings/System Settings/Color Space

- Auto-USB připojení (USB Auto-Connect )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

deska nevim - tady je SN a udaje ze stitku :

P-27403972-G

S01-0835124-9

černej puntik a pismeno A

a verze je 4.21

a tohle by flashnout šlo?

Počítám, že je to PSP 3000 a na tom funguje jen ChickHEN a CFWEnabler, ale musíš mít firmware 5.03. Ty máš vyšší, takže máš smůlu ... Nejdou na něm hrát ISO hry.

//EDIT: Promin, já to přehlíd, myslel jsem že se bavíme pořád o tom PSP co má firmware 5.50. Takže jsem ti to řekl špatně. Na PSP o kterym píšeš v tomhle příspěvku si ISO hry zahraješ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počítám' date=' že je to PSP 3000 a na tom funguje jen ChickHEN a CFWEnabler, ale musíš mít firmware 5.03. Ty máš vyšší, takže máš smůlu ... Nejdou na něm hrát ISO hry.[/quote']

sry jsem to blbe napsal já hoještě nemám hledám si něco levnýho (2000-3000) potřebuju to jen na cesty (hory, moře, alpy...) tak proto chci aby to šlo flashnout a tohle mi psal jeden člověk co to prodává že je to verze software 4.21 předpokládám 4.20 o 4.21 jsem nikde psany neviděl a ano je to PSP 3000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prostě ber jakýkoliv PSP, který má firmware 5.03 nebo nižší ... (verzi firmwaru zjistíš, když skočíš do settings -> system settings -> system information). Firmware 4.21 doopravdy exituje a tohle PSP můžeš klidně koupit, potom uděláš update na 5.03+ ChickHEN+ 5.03GEN a můžeš hrát ISO hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

V přehledu ještě chybí info o FW 5.05 který neni moc známý díky tomu že se vydal pouze na UMD s japonskou hrou "Idol Master SP".

Co jsem se dočetl tak to má akorát navíc nějaký In-game rozhrání a to je vše, zbytek je stejnej.

Tak mě napadlo fungoval by na to Expolit (třeba ChickHEN R2) + GEN co je na 5.03? Vim že je to celkem Update k ničemu, ale nebylo by to fajn mít místo 5.03 5.05? :lol:

Kdyby to chtěl někdo zkusit jestli to pofachá tak TADY jsem ten FW upnul. Vše na vlastní nebezpečí!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu