Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Přehled ofic. Firmware - FW 6.61 venku!


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 354
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak mi to teda flashli na 5.03 + to musim tak cudne zapinat aby isli hry, ale chcem sa opytat ze vzdy ked spustim cez to photo - memori stick - ChickHEN Mod to zmrzne, PSP sa vypne a musim to opakovat. Na druhy pokus to uz ide. A nejde mi spustit napr NHL07 (ISO) alebo Crash Mind Over Mutant (ISO). Je mozne ze nie vsetky hry idu? Kartu tam mam SanDisk M2 ADAPTER.Moze to mrznut koli tomu? Vdaka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do složky ISO nakopíruješ NHL 07 a na PSP spustíš tohle, vybereš NHL 07, zmáčneš tlačítko START, vybereš [NO BACKUP MODE - PATCH MODE], zmáčkneš trojúhelniček (zapneš patchování), po skončení ti to napíše PATCH DONE, program vypni a spust hru normálně z menu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsetko som urobil ako som mal, aj to islo ale vybila sa mi bateria tak som dal druhu a nastal problem. Nejde mi spustit ziadna hra a ani ich tam na MS nevidim. A ked spustim den GEN, tak neustale mi vypina PSP. Ako to mam dat do stavu ktory som mal? Infarkt dostanem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim all, chcem sa opytat aj pripadne majitelov PSP 3004 ze ci im v poriadku nabieha PSP ak spustia ten GEN, lebo ja ked napr. vymenim baterku a chcem to spustit tak asi na 20 krat mi to zoberie a to s tym ze restartnem PSP na default nadstavenia a to az pri 2-3 spusteni.. Neustale to vzdy ako keby zamrzlo a vypne sa cele PSP. Musim ho zapnut a znova dookola ten isty proces az kym to nanabehne do toho modu. Uz som skusal aj podla navodu prehrat vsetko znovu ale moc to nepomohlo.Software mam 5.03 GEN-C (Full) ten som ale neskusal preinstalovat. Ked dam Gen VSH Menu je tam:

Game Category - Show all

Cpu Clock Xmb - Default

Cpu Clock Game - Default

Usb Device - Memory Stick

Umd ISO Mode - Sony NP9660

ISO Video Mount - None

Shutdown - Menu

Recovery - Menu

Reboot - Device

Exit

Este neviem co to urobi ak sa vybije baterka. Mam len ja tento problem alebo je to normalne? Niekedy uz si myslim ze to uz asi nepojde vobec. Kartu mam original Sony 8GB. Vdaka za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Asi jo ja fakt nevim prvni upgrade firmwaru mi delal kamos a PSP jsem koupil od spoluzaka.mam krabici i papiry a kupovany v obchode bylo 8.9.2008.Kdyz jsem ho koupil tak mi ze skoly jeden kluk delal hack a v pohode to normalne chodilo.No a posledni dobou mi psalo PSP chybu pri novejsich her jako jsou F1 2009 a Bird of prey.Tak jsem myslel ze by to mohlo bejt firmwarem ale nevedel jsem ze jsou dva typy custom a offic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu