Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

xbox nečte dvd


medved.001

Recommended Posts

  • Moderators
No nevim, ale s čistícím CD/DVD nemám dobré zkušenosti. Může napáchat více škody, než užitku. Ty DVD co ti nečte správně, jsou vypálené, nebo origo?

PS: Doporučuju změnu názvu topiku

Ja s nim mam tedy dobre zkusenosti ...

Pouzivam to co cisti na sucho v dvd prehravaci kdyz se mi obcas seka film , mrsknu to tam a pak uz to bezi krasne ...

Samozrejme staci to cistit jen cas od casu a taky zalezi v jakem prasnem prostredi si...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja s nim mam tedy dobre zkusenosti ...

Pouzivam to co cisti na sucho v dvd prehravaci kdyz se mi obcas seka film , mrsknu to tam a pak uz to bezi krasne ...

Samozrejme staci to cistit jen cas od casu a taky zalezi v jakem prasnem prostredi si...

Já jsem si tím zničil prakticky 3 přehrávače, jeden DVD a dva Audio. Problém byl v tom, že ten štěteček co je připevněn na ten disk, prakticky naráží na čtecí optiku. A jak jsem posléze zjistil, tak ta optika je zachycena opravdu velmi tenkými drátky (prakticky zavěšená). Samozřejmě to nějakou dobu vydrží, ale od chvíle, kdy mi čistící CD "urazilo" čtecí optiku na už třetím přehrávači, letělo do odpadu. Měl jsem takové to HAMA, pak ještě další, ale už nevím značku.

EDIT: V servise mi pak řekli že je to hodně častý "vedlejší efekt" těchto čistících medií. Být v USA, tak bych na tom mohl tehdy vysoudit i nějaké love :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekuji za odpovedi.Dela mi to od novoty. Vse na Verbatinkach. Rychlost vypalovani nevim bohuzel vse kupuju za nemale penize.Jake riziko s cisticimi DVD, kde se da koupit v okoli ostravy?Da se zjistit poskozeni mechaniky cisticim DVD? Zaruka mi plati i pres to, ze mam upraveneho xbox.Dekuji za odpovedi,zacinajici uzivatel.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekuji za odpovedi.Dela mi to od novoty. Vse na Verbatinkach. Rychlost vypalovani nevim bohuzel vse kupuju za nemale penize.Jake riziko s cisticimi DVD, kde se da koupit v okoli ostravy?Da se zjistit poskozeni mechaniky cisticim DVD? Zaruka mi plati i pres to, ze mam upraveneho xbox.Dekuji za odpovedi,zacinajici uzivatel.:)

HAHA, zaruka ti urcite plati... Vsadim se, ze mas flash z hrejte.cz. Pred uplatnenim zaruky ti vrati puvodni FW.... Mrkvosoft ti v ramci zaruky vymeni DVD mechaniku..... Jakoupak si myslis, ze dostanes novou mechaniku?:cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu