Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox flash ztratim zaruku ? +FW


Steel

Otázka

Zdravím tak dnes jsem se dozveděl, že kanalizator se všema pěkně ochcal a prý ho chytla policie pry kdyz se rozebere xbox tak se musi zakonite ztratit zaruka .. Alejspon mi to psal ten spaceman . Tak se chci zeptat na vas nazor jesli se opravdu pokazde ztrati zaruka .A také mi tvrdi ze prý na fw mechaniky nezalezi, myslel jsem ze kdyz nebudu mit nejnovejsi tak muzu dostat ban na live? Tak jak to tedy vše je? Ted v tom mam nejak bordel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 86
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators

Tak jestli je to s kanalizatorem pravda , to ho teda pekne lituju....

Jinak , zaruku neztracis pokud neznicis zarucni nalepku a neco uvnitr neposkodis , nesmi byt poznat ze se do xboxe nekdo dobival ...

Potom si taky musis zalohovat puvodni fw mechaniky pro pripadnou reklamaci , popripade pokud jde o vymenu mechaniky , nechat si tu puvodni co v boxu byla...

Pak nemaji sanci nic poznat :D

Na live je vzdy nejlepsi mit nejnovejsi verzi ixtreme fw...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak kvuli porusovani zaruky to urcite nebude. O nejake zarucni plombe v nasich zakonech neni ani slovo a jeji pripadne poruseni zakonnou zarucni dobu (24 mesicu) nijak neovlivnuje. Vyrobce by musel v pripade reklamace nejprve dokazat, ze vas zasah do pristroje zpusobil jeho poskozeni. Ve vetsine pripadu by ale bylo nutne se soudit, na coz vzhledem ke stavu naseho soudnictvi vetsina vyrobcu hraje. Nicmene za poruseni nejake nalepky, ci jeji opetovne nalepeni, vas nemuze podle soucasnych zakonu nikdo trestat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No nechci tu nějak kritizovat Kanalizátora,..ale podle mě se jeho kvalita práce čím dál víc zhoršovala,..dělal mi dva xboxe,..první arcade,..fungoval dobře,..ale přišel mi děsně domlácenej,..pošta to nebyla,..bylo to celý dobře zabalený,..potom jsem mu poslal na výměnu mechaniky elite a k němu mi nedal ani zpět liteon mechaniku,..takže mám pozáruce tak jako tak,...k němu bych si to už ani nedal,..doporučuju obchod hrejte.cz,..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

icq tam ma a mobil tam nemel snad nikdy ale ja jsm mu psal zprávu vcera rano a do dnesak jeste nebyla dorucena bud je pravda co rika spaceman ale nechapu odkud by to vedel pokud by ho nenaprasil nebo je jen na dovolene treba nekde v zahranici...posli to co ti psal spaceman v presnem zneni pokud to nekde mas ulozene

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mobil mel na ICQ v profilu a i na jeho webu mel mobil ..

space man (09:56:18 21/11/2008)

kanalizátora chytli..

Sexy*Steel (09:56:28 21/11/2008)

?

Sexy*Steel (09:56:53 21/11/2008)

No ja s nim byl domluveny ze mi vse udela ale asi tyden uz se mi neozval

Sexy*Steel (09:56:58 21/11/2008)

A mobil mu zmizel

space man (09:57:28 21/11/2008)

jj..policajti..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

chtel jsem se tam ted dovolat a zeptat se na par veci a nebere to tam nikdo a ani na icq nikdo neodpovida zajimalo by me to jak to je stou verzi toho flashe no a vis o tom ze stratis zaruku a ze ti to nazpatek vymeni zase za penize nebo to popripade vubec nedelaji.. to jenom tak pro info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No prý zaruku ztracíš i u kanalizatora alejspon teda co jsem se s nim bavil s tim space manem a nazpatek mi to vymeni zadarmo ale kdyby se mi s tim neco stalo tak mi to opravi za penize to vim ..Ale u tedlech novych xboxu je pry poruchovost minimalni mam nový Xbox 360 Elite s HDMI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

u neho si ji neztratil sundal ti plombu tak ze to neslo poznat mel jsem u neho flashnuty xbox a pak mi naskocil RRoD preflashnul mi to zpatky zdarma a ja to dal v klidu reklamovat... coz u spacemana bohuzel neni a to pripadne flashnuti (vymena mechaniky)zpatky rikal ze za to se taky plati a takly nechapu na co by jsis to menil zpatky pokud by jsi stejne nemel zaruku tak nevim proc by to vubec nabizel....no nevim ale asi kazdemu rika neco jineho..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu