Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox flash ztratim zaruku ? +FW


Steel

Otázka

Zdravím tak dnes jsem se dozveděl, že kanalizator se všema pěkně ochcal a prý ho chytla policie pry kdyz se rozebere xbox tak se musi zakonite ztratit zaruka .. Alejspon mi to psal ten spaceman . Tak se chci zeptat na vas nazor jesli se opravdu pokazde ztrati zaruka .A také mi tvrdi ze prý na fw mechaniky nezalezi, myslel jsem ze kdyz nebudu mit nejnovejsi tak muzu dostat ban na live? Tak jak to tedy vše je? Ted v tom mam nejak bordel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 86
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Recommended Posts

  • 0
Zdravím tak dnes jsem se dozveděl, že kanalizator se všema pěkně ochcal a prý ho chytla policie pry kdyz se rozebere xbox tak se musi zakonite ztratit zaruka .. Alejspon mi to psal ten spaceman . Tak se chci zeptat na vas nazor jesli se opravdu pokazde ztrati zaruka .A také mi tvrdi ze prý na fw mechaniky nezalezi, myslel jsem ze kdyz nebudu mit nejnovejsi tak muzu dostat ban na live? Tak jak to tedy vše je? Ted v tom mam nejak bordel...

Takze neco o policii jsi rozhlasoval bud ty a nebo i spaceman, to netusim, to teprve zjistim.

K te zaruce ale urcite musim neco rict:

MS ve svych zarucnich podminkach mimo jine stanovy ze pokud bude porucena zarucni plomba, tak neni mozne uplatnit zarucni servis, vymenu za novy kus ci vraceni penez.

Z toho vyplyva ze pokud plombu mas OK, tak reklamovat muzes, pokud ji nemas vubec, tak reklamovat proste nemuzes.

Spacemanovy pomocnici patri ke stare garde kdy se plomby umyslne uzivatelum sundavaly, tim se docililo 2 veci:

1) pokud se konzole porouchala, uzivatel musel zpatky za modderem

2) uzivatel vedel ze nema na reklamaci narok a tak ani nemohl zpusobit ze by se doslechl o modderovy treba vyrobce/prodejce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak jestli je to s kanalizatorem pravda , to ho teda pekne lituju....

Jinak , zaruku neztracis pokud neznicis zarucni nalepku a neco uvnitr neposkodis , nesmi byt poznat ze se do xboxe nekdo dobival ...

Potom si taky musis zalohovat puvodni fw mechaniky pro pripadnou reklamaci , popripade pokud jde o vymenu mechaniky , nechat si tu puvodni co v boxu byla...

Pak nemaji sanci nic poznat :D

Na live je vzdy nejlepsi mit nejnovejsi verzi ixtreme fw...

Svata pravda :)

Ono to neni tak tezke pochopit / odvodit, ale chce to pouzivat hlavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mno já nic nerozhlasoval, jen tata volal dopoledne tomu Spacemanovi a ten mu rekl ze Kanalizator je proste uz mimo hru ze cho chytla policie tak mi tata volal domu ze to dela ten space man za kolik atd a ze ztratim u nej zaruku tak jsem napsal na forum to co jsem slysel a pak odstartovala tahle diskuze ;) je tu i rozhovor jak mi psal spaceman ze kanalizatora nasla policie.. Takze ja s nicim nezacinal jen sem psal co jsem slysel a ujistoval jsem se jesli je to pravda..

To je s me strany vše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jeste k te zarucni samolepce... Microsoft si do svych zarucnich podminek muze dat co chce, ze zakona je zaruka 24 mesicu. Poruseni plomby rusi pouze jejich nadstandardni triletou zaruku, ktera je vazana temi smluvnimi podminkami. V realu vam samozrejme konzoli s porusenou nalepkou odmitnout opravit i behem zakonne zarucni doby, nicmene byste se mohli soudit, a Microsoft by vam musel dokazat, ze jste svym zasahem pristroj poskodili. Podobna situace se resila u prodejcem sestavenych pocitacu opatrenych plombou proti otevreni, ktera znemoznovala do pocitace cokoliv pridat. Vysledne stanovisko znelo, ze na plombu muzou byt vazane pouze nadstandardni sluzby, ale zakonna zaruka jejim porusenim nezanika. Ale sudte se s Microsoftem.... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tady je muj rozhovor se spacemanem po tom jak byl kanalizator dlouho offline tak sem mu napsal aby jste si nemyslelli ze sem si to cele vymyslel ja:

Sexy*Steel (09:54:47 21/11/2008)

Zdravím

Sexy*Steel (09:55:10 21/11/2008)

Chtěl bych si u Vas nejspise nechat oflashovat xbox.

space man (09:55:44 21/11/2008)

ok..kdy?a lite on?

Sexy*Steel (09:55:53 21/11/2008)

Ale prý u Vás ztratím zaruku.? Např ten kanalizator jak má také topic na foru píše, že u něj se zaruky neztraci

Sexy*Steel (09:56:00 21/11/2008)

Ano lite on a v nejblizsi dobe

space man (09:56:03 21/11/2008)

cena 2500,zdražili jsme o sto korun

space man (09:56:18 21/11/2008)

kanalizátora chytli..

Sexy*Steel (09:56:28 21/11/2008)

?

Sexy*Steel (09:56:53 21/11/2008)

No ja s nim byl domluveny ze mi vse udela ale asi tyden uz se mi neozval

Sexy*Steel (09:56:59 21/11/2008)

A mobil mu zmizel

space man (09:57:28 21/11/2008)

jj..policajti..

Sexy*Steel (09:58:05 21/11/2008)

No a prijdu u vas tedy o zaruku?

Sexy*Steel (09:58:17 21/11/2008)

Pry kdyz se poruší nějaká plomba tak se prijde a kdyz neporusi tak ne.

Sexy*Steel (09:58:48 21/11/2008)

A taky me moc zajíma FW mechaniky ptze na foru pišou, že tam má byt ta nejnovějsi, abych pak nedostal BAN na live.

space man (09:58:52 21/11/2008)

na konzoli určitě..ale na vše ostatní dáváme..

space man (09:59:16 21/11/2008)

konzole nejde vyreklamovat protože se rozebere a poruší se zákonitě i plomba

Sexy*Steel (09:59:45 21/11/2008)

A jaký dáváte FW do mechaniky?

Sexy*Steel (09:59:51 21/11/2008)

Chtěl bych ten nový ten 1,4 myslim

Sexy*Steel (10:00:17 21/11/2008)

A kdyz se mi pak s xboxem neco stane tak mi to opravite? Ale budu si to muset asi zaplatit ze?

space man (10:00:49 21/11/2008)

přesně tak..

Sexy*Steel (10:01:11 21/11/2008)

no aby me pak nestala oprava víc nez xbox

space man (10:01:14 21/11/2008)

ale není důvod..konzole vydrží..

Sexy*Steel (10:01:33 21/11/2008)

No kdyby se mi stal treba ten Ring of Dead nebo co to je :-)

space man (10:01:59 21/11/2008)

záleží jakou máš konzoli..jaký je datum výroby

Sexy*Steel (10:02:08 21/11/2008)

No novou .. Elite s HDMI .

space man (10:02:28 21/11/2008)

tat tam se ti to nestane

space man (10:02:30 21/11/2008)

tak

Sexy*Steel (10:02:39 21/11/2008)

A co kdyz ano ?

Sexy*Steel (10:02:45 21/11/2008)

Kolik stoji napr prava?

Sexy*Steel (10:02:47 21/11/2008)

oprava

space man (10:03:44 21/11/2008)

hele musím jít budu tu až večer,,jestli se chceš domluvit tak napiš kdy můžeš..nejlépe hned..moc lidí to ted chce..

Sexy*Steel (10:04:11 21/11/2008)

Mno pristi tyden jedu do prahy tak pristi tyden

space man (10:04:22 21/11/2008)

oprava třeba 1000-2000 tisíce to je různý

space man (10:04:38 21/11/2008)

2 tisíce

space man (10:04:54 21/11/2008)

to se nedá takhle říct..

Sexy*Steel (10:05:04 21/11/2008)

Ale me by zajimal ten FW mechaniky hlavne jaky tam davate

space man (10:06:10 21/11/2008)

nejnovější..

Sexy*Steel (10:06:30 21/11/2008)

Takze kdyz si pak koupim origo tak nedostanu ban na live?

space man (10:06:59 21/11/2008)

hele to jsou věci který ty z uživatelskýho hlediska stejně nepostřehneš...

Sexy*Steel (10:07:11 21/11/2008)

Mno az dostanu ban na live tak postrehnu .)

Sexy*Steel (10:07:18 21/11/2008)

pry kdyz budu mit stary fw tak muzu dostat ban

space man (10:07:50 21/11/2008)

no to zatím nevím..protože si na to nikdo nestěžoval..

space man (10:08:53 21/11/2008)

tak zatím a ozvi se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jn taky bych se nedivil ze by ho prasknul spaceman...pac on stim jako prvni tady zacel...ale nechci nikoho nepravem obvinovat..ale je to muj nazor ale nicim nepodlozeny

Spaceman nezaregoval moc ferove..bohuzel, jestli takhle vede i svoje obchody tak pozdrav panbuh.

Ja jsem se s nim uz setkal osobne, delal jsem mu tenkrat nejaky konzole (netusim pro koho to mel) Ale neminim ho nijak pomlouvat, tenkrat mi za moji praci mi zaplatil a jednal ferove.

Spaceman je kseftar, ne technik, to mu nemam za zle, ja delam konzole jako hoby, zivim se necim jinym.

O technice toho podle jeho slov moc nevi (vybavuju si veselou scenku utrzene anteny na jeho aute). Faktem ale je ze toho ani moc vedet nemusi, protoze na to ma lidi. To jak jsou ci nejsou zrucni netusim, ale nerikam ANI PLUS ANI MINUS..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak kvuli porusovani zaruky to urcite nebude. O nejake zarucni plombe v nasich zakonech neni ani slovo a jeji pripadne poruseni zakonnou zarucni dobu (24 mesicu) nijak neovlivnuje. Vyrobce by musel v pripade reklamace nejprve dokazat, ze vas zasah do pristroje zpusobil jeho poskozeni. Ve vetsine pripadu by ale bylo nutne se soudit, na coz vzhledem ke stavu naseho soudnictvi vetsina vyrobcu hraje. Nicmene za poruseni nejake nalepky, ci jeji opetovne nalepeni, vas nemuze podle soucasnych zakonu nikdo trestat.

Opravdu netusim...proc u toho nemuze premyslet vice lidi :D

Kyle to rekl uplne presne, nemohl bych to rici lepe...jen ma tahle diskuze uz 5tou stranku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tjn,space man se stal popularnim,popularnim smelarem :D

je to tak a nejen to

Opravdu netusim...proc u toho nemuze premyslet vice lidi :D

Kyle to rekl uplne presne, nemohl bych to rici lepe...jen ma tahle diskuze uz 5tou stranku :D

kazdej se bal co je stebou proto to ma 5 stranek:) zmizel by nám totiž nejleppší flasher co je v praze....

no aspon tu máš reklamu :D

myslim ze se o tobe tak dlouho nepsalo v takovém množství:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No nechci tu nějak kritizovat Kanalizátora,..ale podle mě se jeho kvalita práce čím dál víc zhoršovala,..dělal mi dva xboxe,..první arcade,..fungoval dobře,..ale přišel mi děsně domlácenej,..pošta to nebyla,..bylo to celý dobře zabalený,..potom jsem mu poslal na výměnu mechaniky elite a k němu mi nedal ani zpět liteon mechaniku,..takže mám pozáruce tak jako tak,...k němu bych si to už ani nedal,..doporučuju obchod hrejte.cz,..

1) Diky ze nekritizujes :) Je vzdycky ferovejsi si pouze stezovat namisto aby jsi to rekl rovnou me a ja ti nabidl pro tebe akceptovatelnou nahradu.

2) Uz mnohokrat mi prislo Xko domlacene....netusim v jakem stavu je posilane a co vsechno si postaci dovoli a nedovoli. Kazdopadne ze sve zkusenosti mohu rici, ze uz postaci rozbily 2 konzole. Ta jedna protoze ji majitel neposlal pojistene (jak vzdy radim) ta druha to bylo horsi, tak pojistena byla, a podle mne zabalena dostatecne, a ackoliv nebyly nikde zadne sramy, tak proste necetla media, a to ani po vycisteni optiky. Nastesti to dobre dopadlo, konzole sla na reklamaci a az pak dostala chip.

3) O LiteOn stacilo rici, ja pro ne nemam zadne vyuziti krome nahradnich soucastek, takze neni problem ji jeste poslat, zatim jsem zadnou nevyhodil. Obvykle je nedavam na zpatek, jednak se casto do baliku nevejdou a jednak o ne ani neni prilis zajem, prece jenom jakmile se jednou precte co je v ni od vyrobce, tak uz je to jen kousek HW. Klidne mi pisni maila s adresou, mechaniku ti nezapru :D

4) Hrejte.cz neznam, k tomu nic rikat nebudu. Tobe bych byval rekl, at uz zadnou konzoli neposilas kdyz nejsi spokojen a nejsi ochoten to rici nejdrive mne :) Ale jak pises vise...tak tohle uz ti rikat nemusim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

S tema postakama me stacilo kdyz sem si objednal xbox a kdyz sem sel ze skoly a videl jsem to postovni auto jak vyklada ty baliky.. no vykladá spíš vyhazuje z auta a vubec je nejak nezajima jesli je tam na tom křehké :-D tata si napr objednal barvy a mel je uplne vytekli.. Takze česká pošta ...radeji nekomentovat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No já nevim jak to s tim kanalizatorem je no ale je divny ze se mi ted vubec neoziva byl sem s nim domluveny na flashnuti a od ty doby asi tyden sem mi neozval a je divny ze mu zmizel i mobil z ICQ i z jeho webu ..Je to nějaký divný..

:D chjo :D Mobil zmizel uz pred nekolika tydny...prece jenom jsem stale jeste student a k tomu mam i praci, tak se nehodi abych vyrizoval konzolo-fony na porade nebo ve skole.

Obvykle to sice delam...ale to uz je jina..

S tema postakama me stacilo kdyz sem si objednal xbox a kdyz sem sel ze skoly a videl jsem to postovni auto jak vyklada ty baliky.. no vykladá spíš vyhazuje z auta a vubec je nejak nezajima jesli je tam na tom křehké :-D tata si napr objednal barvy a mel je uplne vytekli.. Takze česká pošta ...radeji nekomentovat..

No kdyz uz se to takhle zvrhava..tak si taky prihodim :)

Jeste kdyz jsem byl ve tretaku nebo ctvrtaku na stredni...to uz je....cca 4-5let. Tak jsem tenhrat ve vidine penez sel na nocni brigadu do DHL co ma sklady kousek za Uhrinevsi. Musim rici ze to me primelo ke dvoum vecem:

Nikdy nechci pracovat rukama.

Nikdy nechci pouzivat DHL.

To prvni proto, ze se makalo od 20:00 do 4:00 bez prestavky se vykladal kamion a davalo se to na pasy.....po 5ti hodinach jsem byl tak vyrizenej ze jsem nevedel kde jsem a jak se jmenuju, jen se mi chtelo strasne spat a akorat jsem cejtil jak priserne me bolej ruce, protoze ackoliv jsem to nevnimal, tak jsem stale pracoval.

To druhe je ale pikantnejsi.....kazdy balik ktery mel nejaky naznak...at uz potisk od vyrobce nebo znamku Krehke......no proste. Vite jak se zabavi parta ktera 8 hodin v kuse nedela nic jineho nez ze nosi baliky ktere maji 3-50 kilo ???? Delaji to tak ze si hrajou na cinkanou...ten balik ktery nejvice po padu zacinka ten vyloudi nejvetsi smich.

Je to dost smutne, ale je to tak :)

No prý zaruku ztracíš i u kanalizatora alejspon teda co jsem se s nim bavil s tim space manem a nazpatek mi to vymeni zadarmo ale kdyby se mi s tim neco stalo tak mi to opravi za penize to vim ..Ale u tedlech novych xboxu je pry poruchovost minimalni mam nový Xbox 360 Elite s HDMI

Tomu co jsi zkousel na tech prvnich 3 strankach se rika pomluva, a to at uz si to uvedomujes nebo ne, sice nejsem potvora, ale vazne uvazuju jestli bych se za to s tebou mel jeste bavit :)

Jinak terminy byly pekne dlouhy, to je bohuzel pravda, proto jsem varoval vzdy predem, jenom hloupi celnici mi zdrzeli balik tyden..nevim jestli hledali drogy, nebo rentgenovali kezdou mechaniku zvlast.....musim jeste na celnici si to vyzvednout :D

Co se me tyce, uz jsem tu mel Xko na reklamaci myslim 5x ... Pokazde to same. Byl to stary 2006 Xbox ktery se proste usmazil....hodne bych rekl ze to bylo dano tim, ze konecne uzivatele mohli hrat poradne mnozstvi her :D

Vsechny ktere sli na reklamaci se vratily.....nekdy nove kusy, nekdo opravene...ale vzdy funkcni a vyreklamovane.

(Dovolim si poznamenat ze oproti spacemanovy je to sice zdlouhave, protoze MS obvykle reklamuje 2az3tydny. Ale je to v ramci zaruky (zarucni ploby) a tedy gratis.)

u neho si ji neztratil sundal ti plombu tak ze to neslo poznat mel jsem u neho flashnuty xbox a pak mi naskocil RRoD preflashnul mi to zpatky zdarma a ja to dal v klidu reklamovat... coz u spacemana bohuzel neni a to pripadne flashnuti (vymena mechaniky)zpatky rikal ze za to se taky plati a takly nechapu na co by jsis to menil zpatky pokud by jsi stejne nemel zaruku tak nevim proc by to vubec nabizel....no nevim ale asi kazdemu rika neco jineho..

No tak tohle je presne ten pripad...kurna kdybych si to precetl o par minut drive, nemusel jsem to rozepisovat :)

Cimz :D jsem asi odpovedel na vsechny dulezite klepy :)

Pokud neco zbylo, neni problem jeste dopovdet :)

A ted si jdu ledovat prstiky, nebo mi upadnout.....

Vsem FORUMakum zdar!

Tem kterym mohu dekovat za podporu ZDAR! taktetz:) Diky chlapy..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Kazdopadne by sis pristi cestu do Rakouska mel rozmyslet. Nebo se tu docteme, ze te mucili, zborili ti barak, vsechny jsi udal a pak ses stal placenym agentem mrtvosoftu a hned po flashnuti dotycneho nahlasis na mrvosofti centralu, takze mu na jeho PC prestane fungovat veskery MS legalni i nelegalni software. :D...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Kazdopadne by sis pristi cestu do Rakouska mel rozmyslet. Nebo se tu docteme, ze te mucili, zborili ti barak, vsechny jsi udal a pak ses stal placenym agentem mrtvosoftu a hned po flashnuti dotycneho nahlasis na mrvosofti centralu, takze mu na jeho PC prestane fungovat veskery MS legalni i nelegalni software. :D...

Tohle je po dlouhe dobe poprve co jsem byl bez netu celou dobu mimo republiku. Holt jsem take zamestanec, a mam sefa...a kdyz sef rekne ze jedu....tak si sbalim a cekam na odvoz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu