Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox flash ztratim zaruku ? +FW


Steel

Otázka

Zdravím tak dnes jsem se dozveděl, že kanalizator se všema pěkně ochcal a prý ho chytla policie pry kdyz se rozebere xbox tak se musi zakonite ztratit zaruka .. Alejspon mi to psal ten spaceman . Tak se chci zeptat na vas nazor jesli se opravdu pokazde ztrati zaruka .A také mi tvrdi ze prý na fw mechaniky nezalezi, myslel jsem ze kdyz nebudu mit nejnovejsi tak muzu dostat ban na live? Tak jak to tedy vše je? Ted v tom mam nejak bordel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 86
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Recommended Posts

  • 0

Velká omluva Martinovi K....Já bych to jen tak po ICQ Steelovi nepsal,natož veřejně....doslechl jsem se to z nezávislých zdrojů a nechápu že to tu takhle Steel rozšířil....Jinak víš sám že se známe a měl jsem kousek od tvýho baráku obchod s konzolema..Co se týká plomb,tak je v žádném případě záměrně nesundaváme a naopak ani nenahříváme aby šly opětovně aplikovat zpět..to co tady píšeš o nějakých starých gardách-to jsi mě pobavil..:-) ale kozole opravujeme od roku 2000 takže zkušenosti máme velké..U nových konzolí se o kruh smrti již nejedná,takže náklady na opravy jsou minimální..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ono pokud jsi u nekoho flasnul pres dobirku a dozvis se, ze po nem jdou pikolici, to uz je skoro duvod k panice ;-). Ja jsem to spis pochopil, ze padouch je tu spaceman a ne steel.

Presne tak,steelovi by sme meli spis podekovat ze nam dal takovouhle informaci jak se k zakaznikum spaceman chova a jak to smeli a ne mu hned nadavat ze zaklada topic,me to sice nepomohlo ale rozhodne tem kteri chteli jit ke spacemanovi to pomohlo a tim ti i za ne dekuji steele

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Velká omluva Martinovi K....Já bych to jen tak po ICQ Steelovi nepsal,natož veřejně....doslechl jsem se to z nezávislých zdrojů a nechápu že to tu takhle Steel rozšířil....Jinak víš sám že se známe a měl jsem kousek od tvýho baráku obchod s konzolema..Co se týká plomb,tak je v žádném případě záměrně nesundaváme a naopak ani nenahříváme aby šly opětovně aplikovat zpět..to co tady píšeš o nějakých starých gardách-to jsi mě pobavil..:-) ale kozole opravujeme od roku 2000 takže zkušenosti máme velké..U nových konzolí se o kruh smrti již nejedná,takže náklady na opravy jsou minimální..

no nevim me to pripada jako tvoje icq a jako tvoje odpovedi protoze hodne podobne tvym odpovedim ve tvem topiku..a taky nechapu proc by to steel delal jaky by mel k tomu duvod??.. tohle je muj nazor na vec....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Přečti si to pořádně..a pak odpovídej..Napsal jsem jasně ,že jsem se to doslechl a když se mě po icq Steel zeptal, tak jsem mu odpověděl..a on to tu zde hned roznesl...Jinak z fóra bylo u Nás už lidí dost,tak ať posoudí sami jak jsou spokojeni či nikoliv..a abych opravil Kanalizátora,že jsem prý kšeftař..:-) tak je vidět že o mě zas tak moc neví..(Opravoval jsem donedávna konzole sám-nyní už na to času moc není a proto mám kolektiv kvalifikovaných lidí,kteří řeší opravy za mě.) Ano konzole mě živí tak asi jako jeho,ale jako hlavní činnost mám úplně něco jiného..takže Martine K. nerozšiřuj zde prosím nepravé informace...:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Přečti si to pořádně..a pak odpovídej..Napsal jsem jasně ,že jsem se to doslechl a když se mě po icq Steel zeptal, tak jsem mu odpověděl..a on to tu zde hned roznesl...Jinak z fóra bylo u Nás už lidí dost,tak ať posoudí sami jak jsou spokojeni či nikoliv..a abych opravil Kanalizátora,že jsem prý kšeftař..:-) tak je vidět že o mě zas tak moc neví..(Opravoval jsem donedávna konzole sám-nyní už na to času moc není a proto mám kolektiv kvalifikovaných lidí,kteří řeší opravy za mě.) Ano konzole mě živí tak asi jako jeho,ale jako hlavní činnost mám úplně něco jiného..takže Martine K. nerozšiřuj zde prosím nepravé informace...:-)

no ale to nemeni nic na tom ze jsi to rekl ty a to ze to nekdo roznes na foru to si myslim je uplne jedno kdyby jsi to nerekl tak se tady nic neresi...tot asi vse

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu