Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

..Vzhled vaší plochy..


Dj_Shark

Recommended Posts

  • Odpovědi 210
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

2 Jajar: ta tvoje byvala plocha je husta tos mel Mac OS?

Ee, jsou to XP-čka :D . Mrkni sem http://www.astonshell.com/ je to dokonce míň náročný, než explorer (nahradí ho to) :wink: .

EDIT:

Jen si na to musíš trochu zvyknout a nastavit si to podle sebe (což docela pěknou chvilku trvá a když si to chceš počeštit, tak ještě dýl), ale potom je to super věc. Mě to prostě jen omrzelo, měl jsem to asi rok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Jajar: ta tvoje byvala plocha je husta tos mel Mac OS?

Ee, jsou to XP-čka :D . Mrkni sem http://www.astonshell.com/ je to dokonce míň náročný, než explorer (nahradí ho to) :wink: .

EDIT:

Jen si na to musíš trochu zvyknout a nastavit si to podle sebe (což docela pěknou chvilku trvá a když si to chceš počeštit, tak ještě dýl), ale potom je to super věc. Mě to prostě jen omrzelo, měl jsem to asi rok.

presne tak to mam muj ucitel :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlasuju pro Vycurat_aspat nebo pro SEMRYHO..ja si na plochu moc nepotrpim..driv jo ale zpomaluje to cinnost systemu tak jsem se na to vykaslal a mam klasickej windowsackej je to nejprehlednejsi ikdyz me sere ze nejde nastavit vlastni barva toho skinu..dal bych si tam cerveno zlutou nebo cervebno zluto cernou nebo proste nejakou peknou..a nejlepe PRATELE NA PLOCHU..mozna red dwarfa..

Ješště nehlasujem ... já pak vyberu tak 10 nej ,ale to budou spíš plochy který zatěžujou systém ty mám hlavně namysli prostě mi jde o předtavivost a lidskou hravost mě to je clekem jedno já mám dost nabouchanej počítač... Takže já spomalení systému nepocituju a u PC sedim dost často tak potřebuju tmavý prostředí aby mě neboleli oči... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlasuju pro Vycurat_aspat nebo pro SEMRYHO..ja si na plochu moc nepotrpim..driv jo ale zpomaluje to cinnost systemu tak jsem se na to vykaslal a mam klasickej windowsackej je to nejprehlednejsi ikdyz me sere ze nejde nastavit vlastni barva toho skinu..dal bych si tam cerveno zlutou nebo cervebno zluto cernou nebo proste nejakou peknou..a nejlepe PRATELE NA PLOCHU..mozna red dwarfa..

No u mého pc to ani nebrzdilo, spíš jsem měl problémy když jsem měl hodně ikon na ploše pak neže se to zobrazilo tak to dost trvalo. Jinak ty tachometry samozřejmě něco ram uberou...............

Edit: když už vybíráte plochy tam mě se myslím nejvíc povedla tahle http://img475.imageshack.us/my.php?image=flatout27dh.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ješště nehlasujem ... já pak vyberu tak 10 nej ,ale to budou spíš plochy který zatěžujou systém ty mám hlavně namysli prostě mi jde o předtavivost a lidskou hravost mě to je clekem jedno já mám dost nabouchanej počítač... Takže já spomalení systému nepocituju a u PC sedim dost často tak potřebuju tmavý prostředí aby mě neboleli oči... :)

ja nejsu blbej..jen jsem navrhoval..co se mi zatim tak nejvic libi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Jajar: ta tvoje byvala plocha je husta tos mel Mac OS?

Ee, jsou to XP-čka :D . Mrkni sem http://www.astonshell.com/ je to dokonce míň náročný, než explorer (nahradí ho to) :wink: .

EDIT:

Jen si na to musíš trochu zvyknout a nastavit si to podle sebe (což docela pěknou chvilku trvá a když si to chceš počeštit, tak ještě dýl), ale potom je to super věc. Mě to prostě jen omrzelo, měl jsem to asi rok.

njn,ale na tech strankach je jenom trial...mas?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...tak to ja mam oproti vam "nechutne" uklizeno...

...to je tim, ze mam relativne novej komp, kterej je jen muj vlastni a prevazne za moje penize, tak si toho asi vic vazim..jinak na "domacim" kompu je nehoraznej bordel(hlavne ode me.... :oops: )

...nebo to je protizavazi toho bordelu co mam v pkoji, precejenom na ty plose je to par kliknuti a je uklizeno..v realu mi to tak nejde :)

..tohle pozadi tam budu mit asi do vyhozeni pocitace....nejsem fanda do meneni pozadi - ani u mobilu, psp a kompu..proste nikde...vsude si dam naky pozadi po koupi a to tam je navzdy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lol tak se divam na ty vase plochy ... kolik mate ram ? sice je to pekne ale musi to byt neuveritelne zbrzdene

Já mám ramku 512 a stačí ,ale mám zase nadupanou grafiku a procesor... ale ramka mi jede tak okolo 65 procenty takže nějáká rezerva tam je a to že mi běží hodně činností koukni na můj vzhled ... taky nebude svatej na výkon... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej, proč tam nejsem v hlasování? Přece tak strašnou plochu nemám.:lol: Jo a chtěl jsem hlasovat pro termixe, tak ho tam koukej dát. :)

Kdžy jsem tvořil tu anketu tak on tu plochu hodil v tý době kdy jsem dotvořil hlasování a odeslal... Takže pozdě,ale jinak bych h tam dal má pěknou plochu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej, proč tam nejsem v hlasování? Přece tak strašnou plochu nemám.:lol: Jo a chtěl jsem hlasovat pro termixe, tak ho tam koukej dát. :)

Kdžy jsem tvořil tu anketu tak on tu plochu hodil v tý době kdy jsem dotvořil hlasování a odeslal... Takže pozdě,ale jinak bych h tam dal má pěknou plochu....

A já to tam dal kdy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu