Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

..Vzhled vaší plochy..


Dj_Shark

Recommended Posts

Jak vypadá vaše "pracovní" plocha v PC? Neváhejte a dávejte screeny... Až tu bude tak 10-20 screenu -> vyberu z nich tak 8-12 nejlepších (dávám přednost plochám, které jsou jiné než klasický vzhledy XP) pak dám hlasování o nejlepší plochu... Výhry bohužel žádné nebudou -> pokud by se nenašel nějáký sponzor....

Jak jsem psal již nahoře tak už začalo hlasování o nejlepší plochu vybral jsem jich 10 (nezlobte se že jsem nevybral všechny,ale bylo by jich opravdu moc...) -> tak hlasujte -> screeny z ploch jsou v přílohách jsou tasm všechny -> ty které jsou v hlasování tak v komentáři bude napsáno "pro tuto plochu můžete hlasovat" tak pro ty se hlasuje...(pro upřesnění byli vybráni tyto plochy nicků:Jajar, Wolf.cz, west][, Vycurat_Aspat, SEMRY, PeterCent, hrdas, Havry, Georgeos, Dj_Shark)

!!!Délka hlasování bude trvat 20 dní!!!

Hlasujete nazačátku vyberete nick plochy a dáte odeslat...:)

Předem děkuji těm kteří budou hlasovat...:)

To že začalo hlasování o nej plochu neznamená že nemáte plochy zasílat dál...Jen posílejte at jich tu je co nejvíce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 210
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Jak vypadá vaše "pracovní" plocha v PC? Neváhejte a dávejte screeny... Až tu bude tak 10-20 screenu tak dám hlasování o nejlepší plochu... Výhry bohužel žádné nebudou -> pokud by se nenašel nějáký sponzor....

..Moje plocha a později snad plochy ostatních budou v přílohách.. V tomto úvodním příspěvku.

tak tady přikládám moji mršku !!!! po úklidu !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlasuju pro Vycurat_aspat nebo pro SEMRYHO..ja si na plochu moc nepotrpim..driv jo ale zpomaluje to cinnost systemu tak jsem se na to vykaslal a mam klasickej windowsackej je to nejprehlednejsi ikdyz me sere ze nejde nastavit vlastni barva toho skinu..dal bych si tam cerveno zlutou nebo cervebno zluto cernou nebo proste nejakou peknou..a nejlepe PRATELE NA PLOCHU..mozna red dwarfa..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu