Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Stoked


Electropunker

Recommended Posts

Už by konečně mohla vyjít nějaká taková hra typu snowboard/lyže, která by byla dobře hratelná. Já sice Shaun white nezkoušela na xboxu, ale na psp, ale upřímně nic moc. Snad tohle bude zase o krok dále - takže se celkem těším.

Oproti PSP verzi je SWS pekca, ale tohle bude si myslim o 100% lepsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prave sem se chtěl zeptat na SWS na trailerech vypadalo velmi pekne jak vy to hodnotíte celkove + -

Jeste jsem to tolik nehral, takze moje hodnoceni se neber tak hodne k srdci.

Grafika: super

Pohyby: tohle fakt cenim, to se jim povedlo hodne dobre (na snowboardu opravdu stoji jako na snowboardu a u triku jako je tail press je to opravdu lahudka)

Prostredi: super, muzes jezdit temer vsude, vyskocit z lanovky a tam odtud jet, udelat si body na kterych hned zacnes a zkouset tam triky znovu a znovu, vylet si do jineho resortu vrtulnikem.

Hodoceni na gamespot je 5.0 z 10, ale ja bych tomu dal vice.

Takze to u me je super hra, ale myslim si, ze STOKED tohle prekona a bude to neco jako SKATE ve skateboardingu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...
  • 7 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu