Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Update Wii


kubago

Otázka

Zdravim,

Mam dotaz ohledne updatu meho Wii, aktualne ma firmware 3.1.

Existuje nejaky duvod proc NEupdatovat konzoli. Rad bych spoustel totiz i homebrew pomoci homebrew channelu. A na strankach homebrew channelu pisou, ze to jde jenom s verzi mensi nebo rovno 3.2 (pouziju-li iso) ale pri pouziti twilight hacku (bude mi stacit kopie hry kdyz budu mit chip k uspesnemu twilight hacku?) zadne omezeni neni, nebo se pletu?

Takze shrnuti.

1) Jake duvody proc neupdatovat konzoli?

2) Po updatu. Budu schopen provozovat homebrew channel?

3) Daji se nekde jinde sehnat (a jak spustit) aplikace z Wii shopu? Konkretne bych rad provozoval Operu webovy prohlizec.

Dekuji za odpovedi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Me jede 3.2E zatim bez problemu a co se tyce wad najdes zde.

http://console-forum.net/showthread.php?t=36598

Priznavam trochu me trvalo nez jsem to pochopil, ale to je tak pokazde, kdyz nekdo pise nejaky navod

ci manual, tak je mu vsechno jasne.

Jinak pamet ve Wii je zalostne mala, tak nebud na channel moc natesenej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Obecně bych bych byl velice opatrný s jakýmkoliv updatem v tomto okamžiku - obzvláště pokud jej uděláš přes Inet.

Poslední WII update verze 3.4 vydaná 18. listopadu blokuje HB a použití Twilight hacku.

Dále se od tohoto datumu mění i podmínky licenčního ujednání v tom smyslu, že Nintendo má právo downloadu a provedení updatu WII bez předchozího upozornění.

Já mám 3.3E a v poho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu