Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pomoc S Výběrem HDMI kabelu


David32

Recommended Posts

Zdravim lidi k vánocům budu mít konečne lcd a tak bych chtěl poradit jaký HDMI kabel k xboxu,chtěl bych si pořídit nejakej kvalitnější ale max. do 1000Kč,popřípadě mužete napsat zkušenosti s jednotlivými kabely díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele prostě SKORO vždycky to funguje čím dražší, tím lepší. Je lepší kupovat nějaký značkový a ne nějaký noname. Taky je lepěí koupit kratší kabel, třeba NE 5 metrový.

Taky někdo zjevně propadl marketingové masáži. Je to úplně jedno, stačí něco takového:

http://www.hrejte.cz/index.php?akc=det&id=454 (předpokládám, že Xbox nebude od LCD 10 metrů). Mimochodem, mají tam i VGA kabel v podobné cenové relaci, v ElWorldu ho prodávají za 1000...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky někdo zjevně propadl marketingové masáži. Je to úplně jedno, stačí něco takového:

http://www.hrejte.cz/index.php?akc=det&id=454 (předpokládám, že Xbox nebude od LCD 10 metrů). Mimochodem, mají tam i VGA kabel v podobné cenové relaci, v ElWorldu ho prodávají za 1000...

hmmmm a má pozlacené konektory zdá se mi to nějak málo za 300 Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu neni lepsi zpusob jak vyhodit penize, nez si koupit drahy HDMI kabel. Pochopte ze to neni analogovy kabel, kde na kvalite opravdu zalezi. Pokud to nebude extra dlouhe, tak ten nejlevnejsi poda uplne ale uplne stejny vysledek jako ten nejdrazsi. Myslite ze v levnem proudi uplne jine jednicky a nuly? Taky zlacene konektory maji smysl jen kdyz je ma zlacene i TV a XBOX coz nejspis neni tenhle pripad...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmmmm a má pozlacené konektory zdá se mi to nějak málo za 300 Kč

Mám ho, jedu na Samsung LE40A656, kabel prostě funguje a obraz je perfektní. ať se ti to zdá nebo ne....

Připojuji přes něj i notebook Dell s HDMI výstupem, 1920x1080 krystalicky čistý obraz.

Opravdu neni lepsi zpusob jak vyhodit penize, nez si koupit drahy HDMI kabel. Pochopte ze to neni analogovy kabel, kde na kvalite opravdu zalezi. Pokud to nebude extra dlouhe, tak ten nejlevnejsi poda uplne ale uplne stejny vysledek jako ten nejdrazsi. Myslite ze v levnem proudi uplne jine jednicky a nuly? Taky zlacene konektory maji smysl jen kdyz je ma zlacene i TV a XBOX coz nejspis neni tenhle pripad...

Má pravdu....:):):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prostě není dobré si koupit levný kabel někde v tescu ale od autorizovaného výrobce min. od 900kč abys pak „nebrečel“...

plně souhlasím s LOSEREM a to i z vlastní skušenosti když tak mi napiš tady to nebudu vypisovat co jsem měl za problémy :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muze mi z vas nekdo teda vysvetlit v cem je levny kabel nekvalitni? Samo pokud se vam nerozpada v ruce. A rovnou nerikejte, ze mate horsi obraz.

OK dostal jsem HDMI kabel k TV nejdřív blbnul zvuk od DVD přehrávače tak jsem koupil druhý cca. 300kč zvuk byl v pohodě ale zase jakoby měl nějaký divný obraz občas to dělalo kostičky a takový kraviny všechno možný ten starší to nedělal tak jsme poslali TV do reklamace řekli nám že nic nenašli tak jsme zajeli do shopu a koupili kabel za 1000,- a hle vše funguje jak má i obraz se mě zdal hezčí tak že až koupíš levnej kabel a bude něco blbnout tak pak ,,nebreč"

ja zastavam nazor ze to proste okem nepoznas ten rozdil a proto vyhazovat 1000 za kabel je cista demence

největší demence ale asi budeš ty protože jsi ještě asi nepoznal kvalitu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíš, že je to fakt jedno jaký je kabel ??? Když nějaký výrobce udělá např. kabel z olova nebo ze stříbra ??? myslíš, že nepoznáš rozdíl ??? Jasně pokuď to budeš zkoušet na 7" monitoru opravdu rozdil nepoznas :o). Ale věř mi, že na větších to poznáš. Když si koupíš 70" televizi tak to bude opravdu znát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Shifter960: Dobre je to mozne, pokud to mas v zarusenem prostredi nebo je kabel dlouhy muze dochazet k vypadkum obrazu to zcela jiste. Me ovsem funguje kabel za 200Kc (1,8m) naprosto bezchybne a nemyslim ze jsem vyjimka.

RodneY69 nezlob se na me, ale jsi totalne mimo. Ne rozdil nepoznas a nema smysl o tom diskutovat. Prenesena data budou 1:1. Evidentne nechapes princip fungovani.

Koncim diskusi, tu mate nejake cteni v anglictine nebo proste zkuste Google.

http://boardsus.playstation.com/playstation/board/message?board.id=ps3&message.id=828972

A vlastne klidne si dal kupujte kabely za 1000 :) Urcite budete spokojeni :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu