Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

cIOS Downgrader


Negotiator

Recommended Posts

nakolik bezpecny je tento softik?

Vzhledem k tomu, ze mi jine downgrady nefunguji, tak bych ho testnul, ale vubec nevim, co a jak.

A s ENG si taky kdovijak netykam (Sice neco malo prelouskam, ale potreboval bych to vysvetlit - POLOPATE)

Dekuji

A jeste jedna vec.....kdyz ve WII settings provedu format systemu, neobnovi mi to nahodou puvodni (vyrobni firmware?) -podle meho je to sice hloupost a smaze to akorat vsechny kraviny, co jsem tam nahral a firmware zustane ten co je, ale co kdyby to fungovalo treba jako DUALBIOS na nekterych PC deskach? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to jednoduchy, bud ti to downgradnout pujde nebo ne - potřebuješ na to cIOSka, detailněji to mám v tutorialu o downgradu, snad cIOS 16 a 37, aby ti downgrader fakal...

použij Wad Uninstaller, aby ses mrknul, jaké IOS máš nainstalované, použij po downgradu Wad Manager 1.3 na instally, nic jiného nefaká po ofic. updatu na 3.3, s 3.4 jsem se nesetkal a nechci riskovat :))

Jinak dávej si bacha na jedinou věc co se downgraderu týká, musíš downgradnout na stejný region - čili 3.3E, což je pal, musí být 3.2E, a nikdy neupgraduj nePALovým firmwarem na PAL konzoli...

Když dáš format, hodíš tam default nastavení konzole jako když jí poprvé zapneš, ale fw zůstane stejný, nepřepíše ti na původní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu