Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pálení Her na X-Box360


FrAySr

Recommended Posts

  • Odpovědi 202
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

DVD soubor si snadno vytvoris sam. Zaloz si novy soubor nazev_iso_image.dvd a do nej vloz:

LayerBreak=1913760

nazev_iso_image.iso

Takže vytvořím jaky soubor normál textový soubor v poznámkovém bloku ?název toho textového souboru dám nazevhry_iso_image.dvd otevřu ho a do něj vložím : LayerBreak=1913760

nazevhry_iso_image.iso tak díky a pak při vipalování mám vložit do vipalování oboje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prostě otevřeš poznámkový blok, tam napíšeš

LayerBreak=1913760

nazev_iso_image.iso

pak to dáš uložit jako všechny soubory a uložíš to pod stejným názvem, jaký má iso soubor takže nazev_iso_image.dvd to bude

a tím vytvoříš ten .dvd soubor, který pak v imageburn vybereš, on si pak najde sám cestu k tomu .iso souboru a vypálí ti to, toť vše

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na jaký medium mám tedy vypálit hry z Xboxu 1 když se vejdou na DVD (jednovrstvé) +R nebo -R ?? Díky

hry pro xbox ONE se pálí klidně i na dvd+r ... ale hry upravené z xboxONE na xbox360(xbox360E) se pálí vždy na dvd+r DL protože maj stejně jako normál hry na xbox360 ;)

jinak jak vytvořit dvd soubor najdete v topicu pro začátečníky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hry pro xbox ONE se pálí klidně i na dvd+r ... ale hry upravené z xboxONE na xbox360(xbox360E) se pálí vždy na dvd+r DL protože maj stejně jako normál hry na xbox360 ;)

Stahoval jsem torrent z Xbox-SKY (Star Wars Battlefront 2) a má 4,37GB (RF) a když to chci přejet přez Mulleter tak mi to hodí tuhle hlášku "Image appear to be a peculiar size!" pak mě to pustí dál, ale není tam zaškrtnutá iXtreme Compatible & Random Padding...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Azgard ::

Stahnes si hru a ta ma meno treba Forza2.iso, ty si u nej vytvoris novy textový dokoment a ten pojmenuješ Forza2.txt, ten otevřeš a napíšeš do něj

LayerBreak=1913760

Forza2.iso

a pak to ulož jako .txt. V total comanderu si najdi ten Forza2.txt a koncovku .txt tam změn na .dvd. A pak v clone CD nevybírej .iso ale vyber .dvd a vypal to jak to mám vyfocený v návodě.

Good Luck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak vytvorit iso soubor je tu aspon 4x a i v topiku pro zacatecniky , takze kdo se na to jeste zepta ma to za kartu...

Jak vytvorit .iso soubor je kazdemu jasne, ale jak vytvorit .dvd soubor ne :bash:Nejdriv se zkus podivat nez nekomu zacnes vyhrozovat zlutou:roll::roll:

edit by romeno : myslel sem dvd samozrejmě , jen překlep :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak vytvorit .iso soubor je kazdemu jasne, ale jak vytvorit .dvd soubor ne :bash:Nejdriv se zkus podivat nez nekomu zacnes vyhrozovat zlutou:roll::roll:

edit by romeno : myslel sem dvd samozrejmě , jen překlep :D

Díky za pomoc už jsme to docela pochopil akorát mám ten název ISA vepsat i do toho textove souboru nebo ho jen ulozit pod tím názvem?Jako je iso?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Azgard ::

Stahnes si hru a ta ma meno treba Forza2.iso, ty si u nej vytvoris novy textový dokoment a ten pojmenuješ Forza2.txt, ten otevřeš a napíšeš do něj

LayerBreak=1913760

Forza2.iso

a pak to ulož jako .txt. V total comanderu si najdi ten Forza2.txt a koncovku .txt tam změn na .dvd. A pak v clone CD nevybírej .iso ale vyber .dvd a vypal to jak to mám vyfocený v návodě.

Good Luck

Jo a ještě by mě zajímalo jak to mám v tom total commanderu najít vůbec se v tom nevyznám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Moderators
Ahoj kde sezenu ten program kde se mi zobrazi jestli je hra Region free atd ... ?

Zeby google ? ....

http://www.google.cz/search?hl=cs&client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Acs%3Aofficial&hs=CRi&q=xdvdmulleter+10.2&btnG=Hledat&lr=

mg pro takovy experty je tu zvlastni topik ...

http://console-forum.net/showthread.php?t=42332

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau lidi mam jen takovej dotaz.

Mám vypalovačku ASUS a chtěl bych vypálit hru přes ImgBurn ale tam neni podporovana ASUS abych mohl nastavit ten booktype na DVD-ROM.

Bude to vadit když ten DVD-ROM nenastavím nebo jak to mám udělat aby my šly pálený hry na Xko s vypal. ASUS. Díky za pomoc:psp:

PS: Jo a ještě se chci zeptat bujdou na xboxu hry v NTSC ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu