Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pálení Her na X-Box360


FrAySr

Recommended Posts

  • Odpovědi 202
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ake chyby mas na mysli? Ja som nijake nezaregistroval.

Co sa tyka noveho fw., tak si ho mam naco davat, ked by som si kupil novy X360, tak si dam fw. 1.4 :bash:

treba kdy by jsi nekdy chtel na live, ted tady nechci resit bezpecnost a nebezpecnost banu ale kdyby nekdy s novym fw tak mas smulu no a co se me tyce kamarad si vypalil patchnute gta ja z toho smaeho isa jeste pred patchnutim normalni, jemu se porad zasekavala jedna ukazka a tu misi proste nemohl spustit, protoze vzdy musel restartovat xbox, vypalene na spolehlive vypalovacce co nikdy nic nezkazila a naprosto neposkrabane, na 90% se domnivam ze to bylo patchem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

treba kdy by jsi nekdy chtel na live, ted tady nechci resit bezpecnost a nebezpecnost banu ale kdyby nekdy s novym fw tak mas smulu

U mna to nehrozi...moje heslo: Na XLive jedine s neflashnutou konzolou a s originalkami. Takze moze byt aj neviem ake LT fw. :cheesygrin: Bolo aj 1.6 bezpecne a "par" ludi potom vyplakavalo, ze dostali BAN.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechny zdravím,

potřebuji pomoc, poprvé jsem zkoušel vypálit staženou hru z pirate bay call of duty: modern warfare 2. Problém je v tom, že když hru vypálím a následně strčím do x360, tak obrazovka zčerná, medium se chvíli načítá a pak se obrazovka vrátí zpět a vyskočí okýnko Media Player, kde je napsáno Cant read media.

ABCD0012.JPG

Nevím co dělám špatně. Mechaniku, z které vypaluji je samsung, je úplně nová, včera jsem ji kupoval. Postupoval jsem dle návodu http://console-forum.net/showthread.php?t=39454 pro imgburn, akorát jsem vypaloval rychlostí 1x. Než jsem hru vypálil, zkontroloval jsem hru dle návodu http://console-forum.net/showthread.php?t=57624

1.JPG

Jedině co nevím, tak jaký je firmware mého flashe v x360. Vím jen, že jsem si xko nechal flashovat v prosinci 2008. Nevíte kde je problém nebo co dělám špatně? Všem moc děkuju za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže to znamená, že jsem stáhl poškozenej image? podle toho jak tam vypsal toho videa apod. červeně info?

a kdyby vše bylo zeleně, jelikož mám starší firmware flashe, tak to musím opatchovat z wave 4 na wave 2 protože mám starší firmware (když to bylo flashováno v prosinci 2009 )?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem to opatchoval z wave 4 na wave 2 a už se dvd aspoň spustilo, chce to u cod: mw2 nainstalovat update, jenže když dám yes...napíše mi to Cant install the update. This disc is unreadable. 1)Clean the disc with a soft cloth. 2) Restart the console.

Takže z problému se stal jinej problém :D sakra, už ve mě hrklo že to pojede a ono nic, nechápu proč to nepřečte, když používám dvd+ verbatim dl

ale když dám to cod: mw2 instalovat na disk, tak je zajímavý že to jde...co s tím? :( dokáže mi někdo pomoct nebo nějak správně nasměrovat jak tento problém vyřešit prosím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem to ozkoušel, stáhl jsem si ten update, mrskl to do flashky a pak do xboxu a ejhle, cod modern warfare II frčí jak hodinky :) úplná paráda, fakt Vám všem moc děkuju za všechny rady co jste mi dali, protože mi všechny pomohly k tomu abych to rozchodil a teď doufám, že takto pofrčí i ostatní hry...ještě jednou všem moc děkuju !!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu