Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Lcd


zlatokop.zas

Recommended Posts

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 73
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

hele vim ze mas sice rozpocet 8000 ale kdyz das navrch 1400 tak mas tady u nas v softcomu Samsunga T240HD,minulej tejden jsem si ho koupil a jelikoz mam mensi pokojicek tak je to parada 24",2x HDMI,vyst. na sluch.,SCART.DVB-T no proste parada.Jak jsem pripojil Xbox 360 a uvidel ten nadhernej obraz na ty televizi 1080p tak sem malem spadl ze zidle.Mimochodem ma Full HD,zadny HD ready.Rozhodne doporucuju si priplatit tech 1400 stoji to za to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám taky samsung, maximální spokojenost co se týká portů sis vybral full výbavu gratuluji. Aspoň nebudeš mít problém s propojením optiky do domácího kina, fandím aby ten výstup co leze z tv byl schopen přelousknout co ti pošle box z HDMI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Johynso no mozna 10000 by se sehnat jeste dalo ale fakt max. 10000

halvní je co potřebuji hdmi(1x),DVB-T,Vga myslim(na připojení pc) na to mi zaleží a atky nechci mít neakou 19 chtel bych asi neco koelm 22 a vice dik huhla videl jsem tu u strejčka ma taky ale trochu menši vazl ovladač a na av 1 měl xbox na av 2 měl pc a pak normal programy jsem upe slintal XD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mam samsung T200HD

ma rozliseni 1680 x 1050

odezva: nekde píšou 2 ms nekde 5 tak fakt nevim

cena : 6000 kč což je dost levný za tuhle telku

jinak je HD ready (2 hdmi vystupy)

uhlopřička je jen 20 palců

ma i přijem DVB-T

Ted jsem se na nej koukal je fakt pknej

To Piggy:Tak porad jakou napis priklad

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedělej kompromisy a sáhni po FullHD, na hry prostě nejlepší.

O full HD podle mne ani tak nejde, já bych radil ruce pryč od TN panelů, radši PVA/MVA.

Raději tedy levnější LCD tv 1360x768 (která nebude TN), než monitor s vyšším rozlišením a TN technologií.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

samsung 32" za 10.199,- vc dph http://www.megaobchod.cz/audio-video/samsung-le32a436-837336.html ....3x hdmi dvb-t, ....nevim ale rozhodne bych nekupoval telku za 9000 aby to bylo jen 22" ci 24"...tohodle samsunga ma kamos a xko na nem naprosta spokojenost...a full hd podle me ani nema smysl kupovat pro takhle male uhlopricky...malo kdo to pozna..a to leda pri detalnim zkoumani...pri hrani hry si toho vubec nevsimnes...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

samsung 32" za 10.199,- vc dph http://www.megaobchod.cz/audio-video/samsung-le32a436-837336.html ....3x hdmi dvb-t, ....nevim ale rozhodne bych nekupoval telku za 9000 aby to bylo jen 22" ci 24"...tohodle samsunga ma kamos a xko na nem naprosta spokojenost...a full hd podle me ani nema smysl kupovat pro takhle male uhlopricky...malo kdo to pozna..a to leda pri detalnim zkoumani...pri hrani hry si toho vubec nevsimnes...

Není doba odezvy 8 moc? jinak pěkny desing a technologie ta se mi fakt líbí ale co ta doba odezvy 8??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není doba odezvy 8 moc? jinak pěkny desing a technologie ta se mi fakt líbí ale co ta doba odezvy 8??

odezva neni uplne vse...jsou telky ktery maj odezvu 2ms ale pritom jsou na tom hur nez ty co maj 5ms...jak jsem rikal tuhle ma kamos a xbox na ni slape paradne....ja ji taky planuju koupit....3x hdmi je pro me nutnost...jedno pro xbox jedno pro pc a treti pro pripadny dalsi zarizeni....ale co nema je VGA ci dvi vstup...ale existuji kabel hdmi-dvi takze bych v tom problem nevidel pokud nema tvuj pc hdmi vystup

a tak v poho ma to i VGA vstup...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

odezva neni uplne vse...jsou telky ktery maj odezvu 2ms ale pritom jsou na tom hur nez ty co maj 5ms...jak jsem rikal tuhle ma kamos a xbox na ni slape paradne....ja ji taky planuju koupit....3x hdmi je pro me nutnost...jedno pro xbox jedno pro pc a treti pro pripadny dalsi zarizeni....ale co nema je VGA ci dvi vstup...ale existuji kabel hdmi-dvi takze bych v tom problem nevidel pokud nema tvuj pc hdmi vystup

Prav ze muj pc hdmi vstup nema pouze Vga takze to budu muset delat pres vga a xboxe na hdmi

To johnysko:Když on má jen 20palců to není moc :( ale uvidim připadně kde máte prodejnu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to neni dvacet palcu to je 24 palcu je to obsazene vyrobcem i v tom nazvu T240HD,prodejna http://www.softcom.cz/produkt/samsung-mt-lcd-24-t240hd-tuner-tco03-dvihdmiscart-black-5ms-100001/?flist=1

ps: uhlopricka je presne 61 cm

Krasa díky moc jsem rozhodnut beru Ten samsung T240HD,doufam ze jste poradily dobře asi po vánocích si pro to pujdu a budu doufat ze tochu aspon malinko slevi Díky moc všem LOCK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoznacne doporucuji SAMSUNG! At uz ten prvni z Tvehzo vyberu nebo ten druhy co Ti tady kolega nabizi!!!

Mam take Samsunga, take bilou a je nadherna!!!

Jo a jen tak mimochodem:

Proc asi ty stojany s xboxama jedou na SAMSUNGU?!

Protoze SAMSUNG je no.1 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoznacne doporucuji SAMSUNG! At uz ten prvni z Tvehzo vyberu nebo ten druhy co Ti tady kolega nabizi!!!

Mam take Samsunga, take bilou a je nadherna!!!

Jo a jen tak mimochodem:

Proc asi ty stojany s xboxama jedou na SAMSUNGU?!

Protoze SAMSUNG je no.1 :)

Oktakze samsung t240hd pomatuji si to tak johynsko kdyztak te jeste zkntaktuji az to pujdu kupovat a díky všem i tobe petrsweter uff ja uz se tak tesim ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska jsem byl u kamose v elektre a nic pod 32" bych nekoupil....to je hrozny jak je to male :) jo dobre pokud to budu mit jako monitor a budu an tom hrat ze vzdalenosti 30-40 cm okej mozna...ale jinak nikdy nikdy nikdy :))...mi aj ta 32 samsung co chci kupovat za tech 10k pripadala malinka potom co jsem se otocil na plazmu 50" samsung...ooo jak uchvatneee :)) nakych 22 ci 24 muzou jit nekam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu