Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin's Creed 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 229
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

kurtt: sumsong no. vubec se nedivim

http://games.tiscali.cz/news/news.asp?id=34877&r=top dalsi srovnani AC2 x360 vs ps3

proste na xboxu je to zase o chlup lepsi ..

No chlapci nerad se hádám ale samsung je v současné době na špici LCD TV ,ale to by jste museli vlastnit náký novější model ,že jo hehe:D

No jinak kdo jiný by mohl tuto zprávu napsat než xbot:D Včera jsem viděl obě verze a xbox je o kapánek lepší to je fakt.

Jinak tiscali je server pro xboty a pcčkaře takže no commet :D:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako ja nvm ja ji jeste nemam cekam na black edici... takze jeste musim proslintat do stredy abych mohl rict svuj nazor... ale myslim si ze typci kteri delaji ty srovnani chteji akorat vyvolat jeden z mnoha konfliktu mezi PS-Boyama a X-Botama...

Podle me to nema cenu resit mate byt radi ze vubec neco takoveho je a ze se ubisoft poucil zbavil se kletby zvane "Stereotyp"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám Samsung LE40A559 a jednou za 10 minut se mi jen nepatrně kousne.Ale jen pokud mám zaplý "movieplus".Při hraní to ale stejně moc nepostřehnu.Bez zaplého "movieplus" mi jde naprosto plynule.Hru hraji na X360 a paráda.OD AC1, kterou jsem ani nedošel rozhodně velké zlepšení.Čekal jsem dost, ale tohle opravdu ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno... pro ty co si furt mysli jak to na te PS3 vypada spatne a hnusne tak tak tady posilam video jak to ve skutecnosti vypada... ja po bedlivem pozorovani detailu muzu s klidnym svedomim rict ze je to naprosto stejny...

http://www.gametrailers.com/video/console-comparison-assassins-creed/59368

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu