Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin's Creed 2


tekken90

Recommended Posts

Mno zadrhávání bude jenom tak při skocích to máš pravdu, mě se hlavně líbí jak má ty dva nože v rukávech, ale ta střelná zbraň se nabíjí asi dost pomalu když zrovna vté době u davinčiho oběvily střelný prach :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 229
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

hlavně to že to je lepší než prince of persia i když ten mě taky dost zaujal na PS2, ale hlavně jde o hratelnost a děj mě třeba nebaví hry když jsem měl PSP a když jsem si stáhl hru bez u kázek tak mě nebavila když jsem jenom hrál a nevěděl o čem to je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

řikalo se že tyhle dva datadiky na ps3 měli vyjít ale nekonalo se a myslím že se to tak ani nestane a držel bych se tématu na AC 2 tak si nevylejvej svý pocity na jiné temá to tu máš jiné topici sorry za OT

U toho AC 2 je teda lepší než předchůdce všude to píšeou ale chtěl bych to slyšet od normálního hráče který měl i 1 díl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nevim hral jsem jednicku a 100% vim ze dvojku si nekoupim hlavne kurva aby vyslo lost and damned a ballad of gay tony na ps3
To je prave ono, kdyby sis precetl nejake recenze, tak bys vedel, ze vyvojari dali na kritiku fanousku a hru hodne vylepsili, takze se nejedna jen o to same v blede modrem...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne to jsem nehrál ale prosmě moje ůplně nejvíc top hry který nikdy nevynechám ani jeden díl jsou resident evil, gta, silent hill,metal gear, tony hawk a hlavně ůplně nejvíc gran turismo. A co jako je god of war dobrý já jsem akorád viděl kámoša jak to hraje ale nevím kolikátka to byla a nelíbilo se mi to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohl bych se zeptat co vás sakra na té hře baví?

OMG to sou zase dotazy... Kdyz se ti tato hra nelibi tak ji proste nehraj a neprud tady...

U assassina jde o to ze je to konecne neco novyho...

Poskakovat po domeccich zabijet v davu lidi a pri tom si te nikdo nevsimne...

Ano, mam taky rad Metal Geary ale abych nekde u jine hry se ptal co na te hre hrace bavi a ze me se ta hra nelibi a jakej je to shit, tak to uz je mensi mira ubohosti...

Kazdemu se libi neco jineho a neco zase ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přemýšlím o koupi této hry, chtěl bych se zeptat jestli to je stylem hraní podobné jako infamous - lezení po budovách, otevřený svět...a ještě bych se chtěl zeptat, někde jsem četl že tam jsou tři části (benátky, florencie, toskánsko) je to pravda ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Assasin je náhodou skvělá hra,jedničku jsem nehrál ale dvojka mi vážně mile překvapila,co se týče grafiky tak jsem max.spokojen..modely postav jsou na velmi slušlé úrovni a level design je taky pěkně zpracovaný,hratelnost je bezvadná..včera jsem u něj seděl do půl druhý rání a to jsem musel stávat ale nemohl jsem si pomoct..:) Prostě UBISOFT..GOOD WORK!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wendy: AC2 se vodehrává v Benátkách, Florencii, městečku San Dimignano a tvrzi Moneriggioni. Ke konci hry se prej dostaneš dokonce do Říma, ale tuhle informaci si radši ještě někde ověř. A ohledně toho Toskánska - prej ta hra na prostředí mimo města moc zaměřená neni, vždycky jenom kousek za městěm. Když tak toho můžeš hodně vyzvědět na těchhle stránkách; sám jsem to (bohužel) nehrál. (To neznamená, že nebudu! :wohow:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přemýšlím o koupi této hry, chtěl bych se zeptat jestli to je stylem hraní podobné jako infamous - lezení po budovách, otevřený svět...a ještě bych se chtěl zeptat, někde jsem četl že tam jsou tři části (benátky, florencie, toskánsko) je to pravda ?

Určitě si ji kup, je to jednoznačná hra roku. Je to podobný jako infamous, velká města jsou tu 3 - Florencie Benátky a Forli. Pak je tu Monteriggioni, což je tvoje sídlo, taková vila, pár domů a hradby, pak je tu Toskánsko, což je rozlehlá krajina, kde jezdíš na koni s městečkem San Gimiano uprostřed, které taky neni úplně malý, potom sou tu hory, což je jenom projízdná lokace a nakonec hry se dostaneš do Vatikánu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale co nechápu je jak dostanu zpět zbraň co jsem si zakoupil před tim než jsem si koupil novou? Včera jsem si koupil ten lepší palcát za 20000f ale zdá se mi vcelku pomalej a teď nevim jak si vzít scimitar co jsem měl před nim...u obchodníka to vyměnit nejde a v inventáři taky neni,nevíte někdo jak to udělat? Nemam zajít do krámu kde jsem kupoval ten palcát? Už teda nevim jakej to byl..:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zbrane a brneni mas v pevnosti u teho strica v tej vile tam to mas pekne vystavene ja uz sem kupil vsetko co sa dalo a sem uz skoro na konci a dostal som sa do nejakeho bugu a voubec neviem co dal.

Ajaj,doufam že se mi to vyhne :) takže když kupuju novou zbraň tak se ta stará automaticky přesouvá ke strejčkovi? To mi nenapadlo,jdu se mrknout..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ponahlal sem sa a tak sem vypel konzolu ked sa mi ukladala pozicia aspon to si myslim ze sa stalo proste sem v tem skladisti de je to kreslo kde hra zacinala a nikde nic nemozu najit ani nikoho a na youtube sem nasel ze to je bug no tak mam velku smolu nekedy si to zacnem od zacatku a na hard teraz sa mi to urcite nechce mal som tam skoro 30hodin nahrane 705G a nemozem to dohrat mal som vsetky viewpointy aj ten oblecek od Ailtara ci ako sa vola a teraz sa nemozem nikam dostat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu