Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin's Creed 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 229
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Herní vydavatel Ubisoft dnes oznámil, že se začátkem příštího roku dočkáme hned dvojice DLC balíčků pro velký hit Assassin’s Creed 2. První balíček se bude jmenovat Battle of Forli a dočkáme se ho v lednu za neupřesněnou cenu. Druhý balíček vyjde několik týdnů po tom prvním a ponese název Bonfire of the Vanities. Bohužel jsme se z tiskové zprávy nedozvěděli, co bude náplní těchto DLC balíčků, ale dá se předpokládat, že se dočkáme nových příběhových misí, které se odehrávají po dokončení hlavní hry. Rozhodně nepůjde jen o menší balíčky, kde by byly jen zbraně a podobné nesmysly. UbiSoft se totiž nechal slyšet, že každý balíček bude mít něco kolem 1GB. Necháme se překvapit.

ZDROJ:konzolista.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

assassin.herniweb.cz

První dodatečný stahovatelný balíček se bude jmenovat „Battle of Forli“ a vyjde hned v lednu 2010. Děj se patrně bude točit kolem dobytí města Cesarem Borgiou, tedy úhlavním antagonistou druhého dílu hry, okolo roku 1499. Ezio by se zde mohl přidat na stranu Caterina Sforzy, tedy ženy kardinála Riaria, která bojovala za nezávislost města.

Druhý stahovatelný obsah bude k dispozici o měsíc později než ten první, tedy v únoru 2010, a ponese název „Bonfire of the Vanities“. Ten nejspíš vyjde ze skutečné události, kdy příznivci církve ničili a pálili vše spojené s marnivostí a ješitností (např. raný makeup, dámská zrcátka apod). Jeden z takových ohňů byl založen i ve Florencii a v jeho důsledku byla Caterina Sforza uvězněna Borgiou a přesunuta do Říma.

Mno a ted uz vime ze se mame na co tesit :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proti ostepu a sekeri je nalepsi ked si das len ruky a zeberes im tu zbran to je pecka :)

Otazecka mam uz 21zbrani hru sem dohral a nevim jak dostat tu 22. zbran len ta chyba. Potom nebyla by nejaka mapka de su ty perka alebo este ty obrazy na stene ? sak to sa neda hladat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proti ostepu a sekeri je nalepsi ked si das len ruky a zeberes im tu zbran to je pecka :)

Otazecka mam uz 21zbrani hru sem dohral a nevim jak dostat tu 22. zbran len ta chyba. Potom nebyla by nejaka mapka de su ty perka alebo este ty obrazy na stene ? sak to sa neda hladat.

stema zbranema by me to tez zajimalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim, ze to nebude zadnej problem.. To "problikavani" znamena, ze jsi nekoho zaměřil, ne? :D

ne to nemyslim ruzne objekty steny strechy nebo ruzne casti tela u postav pri rozhovorech problikavaji, to jsou nejake chyby v grafice, navic na zadni strane je napsane ze hra jede i v 1080p ale me ji ps3 spusti jen v 720p i kdyz ostatni hry v pohode.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne to nemyslim ruzne objekty steny strechy nebo ruzne casti tela u postav pri rozhovorech problikavaji, to jsou nejake chyby v grafice, navic na zadni strane je napsane ze hra jede i v 1080p ale me ji ps3 spusti jen v 720p i kdyz ostatni hry v pohode.

tak rozlyseni uz sem zpravil ale to problikavani textur porad trva zkousel sem si hrat s nastavenim PS3 ale nic nepomohlo, dnes vysel update a ten taky u me nic nevyresil, ma nekdo podobny problem prikladam video: http://www.youtube.com/watch?v=n_a3-ero85U

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak rozlyseni uz sem zpravil ale to problikavani textur porad trva zkousel sem si hrat s nastavenim PS3 ale nic nepomohlo, dnes vysel update a ten taky u me nic nevyresil, ma nekdo podobny problem prikladam video: http://www.youtube.com/watch?v=n_a3-ero85U

AC2 mám od pátku, a nic podobného se mi asi jednou nestalo, vypadá to fakt strašně...a dělají to i jiné hry ? nebo pouze AC2 ? měl jsem podobný problém, koupil jsem HDMI kabel a hned co jsem to zapnul, tak v XMB menu tao takhle blikalo, ale když jsem koupil jiný HDMI kabel tak už to bylo OK, takže podle mě je vada v HDMI kabelu, zkus ho třeba vytáhnout/zatáhnout...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AC2 mám od pátku, a nic podobného se mi asi jednou nestalo, vypadá to fakt strašně...a dělají to i jiné hry ? nebo pouze AC2 ? měl jsem podobný problém, koupil jsem HDMI kabel a hned co jsem to zapnul, tak v XMB menu tao takhle blikalo, ale když jsem koupil jiný HDMI kabel tak už to bylo OK, takže podle mě je vada v HDMI kabelu, zkus ho třeba vytáhnout/zatáhnout...

no zkousel sem jeste dalsi 2 hdmi kabely a i jine konektory na TV a problem porad stejny,zitra to zkusim jeste napojit na jinou televizi jine hry mi jedou v pohode, sem se tesil na AC2 a nakonec velke zklamani diky technickym problemum ale tak snad vyjde brzo nejaky opravny patch, ten co sem dnes stahl nepomohl,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Chci se zeptat, jestli když si koupím třeba tu sekeru a nebo jiné těžké zbraně, jestli mi zůstane meč i sekera, nebo sekera nahradí měč.

A taky by mě zajímalo, jestli je nějaký bonus za synchronizaci všech viewpointů.

A jak otevřu Altairovo brnění?

Díky všem za odpovědi. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu