Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin's Creed 2


tekken90

Recommended Posts

Zbraně si vybíráš ve vile v Monteriggioni, takže když si koupíš sekeru, tak si meč můžeš kdykoliv vzít

žádný bonus tam není, akorát, vidíš celou mapu a to je velká výhoda (za 10 viewpointů je trofej)

Altairovo brnění otevřeš myslim, když budeš mít všechny Assassin Tomby a pak nějaký ty věci z těch hrobek doneseš do vily v Monteriggioni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 229
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zbraně si vybíráš ve vile v Monteriggioni, takže když si koupíš sekeru, tak si meč můžeš kdykoliv vzít

žádný bonus tam není, akorát, vidíš celou mapu a to je velká výhoda (za 10 viewpointů je trofej)

Altairovo brnění otevřeš myslim, když budeš mít všechny Assassin Tomby a pak nějaký ty věci z těch hrobek doneseš do vily v Monteriggioni

A jeste jsem se chtěl zeptat, jestli az budu v nějakém novém měste, jestli budu moct pořád chodit do těch jiných měst, třeba hledat pírka atd.?

A odkdy dostanu ty zbraně jako bomby atd.?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, budeš moct jít do každého města, které máš otevřený, buď pomocí cestovní kanceláře (za floriny) nebo na koni/lodí zadarmo (pomalejší)

Smoke bomb dostaneš myslim ve Forli, ale nejsem si jistej, ale když budeš dělat příběhový mise tak to určitě nemineš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jeste jsem se chtěl zeptat, jestli az budu v nějakém novém měste, jestli budu moct pořád chodit do těch jiných měst, třeba hledat pírka atd.?

A odkdy dostanu ty zbraně jako bomby atd.?

Áno budeš môcť chodiť ..

a bomby nwm .. ešte nie som moc ďaleko v hre ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jeste jsem se chtěl zeptat, jestli az budu v nějakém novém měste, jestli budu moct pořád chodit do těch jiných měst, třeba hledat pírka atd.?

A odkdy dostanu ty zbraně jako bomby atd.?

Jo jo budes moc, bud pesky nebo pomoci travel agentu na mepe jsou vyznaceny oboustrannymi sipkami

bomby dostanes v Tuscanii u kostela (pravy dolni roh mapy myslim) pri zacatku mise je dostanes od zoldaka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, diky vsem za odpovědi.

Ještě jsem se chtěl zeptat, jestli je důležité, kupovat nové zbraně, nové obleky atp. ..? Jestli se bez toho obejdu nebo ne?

A musím spravovat tu vilu, aby město lépe vydělávalo atd, nebo to je jen nepovinný úkol..?

A co všechno musím plnit, abych udělal hru na 100 %? I vedlejší úkoly atd?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak důležitý to je, asi bys brzy umřel bez nich a o peníze zase taky není nouze, takže investuj. Nejlepší je ovšem průběžně investovat do Monteriggioni, odtamtud budeš dostávat hromadu peněz., ale je to samozřejmě nepovinné. A pokud chceš 100% tak musíš vedlejší úkoly a trofeje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak důležitý to je, asi bys brzy umřel bez nich a o peníze zase taky není nouze, takže investuj. Nejlepší je ovšem průběžně investovat do Monteriggioni, odtamtud budeš dostávat hromadu peněz., ale je to samozřejmě nepovinné. A pokud chceš 100% tak musíš vedlejší úkoly a trofeje.

Jen chci doplnit ze musis nutne posbirat vsecky poklady co jsou. sam tu hru mam dohranou na 99% a jediny co zbyva je posbirat vsecky poklady...

Achjo to zase bude litacka ale na rozdil od pirek jsou ty poklady vyznacene na mape :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau! Tak, jak už jsem zjistil, Altairovo brnění získám těma 6 klíčema do hrobek.

Potřebuju ale vědět ještě tohle:

1) Mám 3 nerozluštěné codex pages, ale nevím, kam je mám zanést pro rozluštění..? Leonarda Da Vinciho na mapě nikde nemám..

2) Jak funguje sběratelství zbraní, obrazů atp. ve vile rodu Auditorů? Nevím, jak sbírat zbraně atd.

3) Kde najdu všechny ty malé sošky, co pak zasadím do toho držáku u té vily?

Díky všem za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau! Tak, jak už jsem zjistil, Altairovo brnění získám těma 6 klíčema do hrobek.

Potřebuju ale vědět ještě tohle:

1) Mám 3 nerozluštěné codex pages, ale nevím, kam je mám zanést pro rozluštění..? Leonarda Da Vinciho na mapě nikde nemám..

2) Jak funguje sběratelství zbraní, obrazů atp. ve vile rodu Auditorů? Nevím, jak sbírat zbraně atd.

3) Kde najdu všechny ty malé sošky, co pak zasadím do toho držáku u té vily?

Díky všem za odpovědi.

Tak pokud ho nemáš na mapě tak hraj příběhovou linku a on se ti potom na mapě ukáže

zbraně a obrazy kupuješ v obchodě a v každém městě jsou jiné obrazy a zbraně

a ty malé sošky tady máš návod:

je to v Monteriggioni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau! Tak, jak už jsem zjistil, Altairovo brnění získám těma 6 klíčema do hrobek.

Potřebuju ale vědět ještě tohle:

1) Mám 3 nerozluštěné codex pages, ale nevím, kam je mám zanést pro rozluštění..? Leonarda Da Vinciho na mapě nikde nemám..

2) Jak funguje sběratelství zbraní, obrazů atp. ve vile rodu Auditorů? Nevím, jak sbírat zbraně atd.

3) Kde najdu všechny ty malé sošky, co pak zasadím do toho držáku u té vily?

Díky všem za odpovědi.

Covece ma to cenu tu hru hrat kdyz se ptas na kazdy ukol? Jinak na ty otazky jednoducha odpoved hledej 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau! Tak, jak už jsem zjistil, Altairovo brnění získám těma 6 klíčema do hrobek.

Potřebuju ale vědět ještě tohle:

1) Mám 3 nerozluštěné codex pages, ale nevím, kam je mám zanést pro rozluštění..? Leonarda Da Vinciho na mapě nikde nemám..

2) Jak funguje sběratelství zbraní, obrazů atp. ve vile rodu Auditorů? Nevím, jak sbírat zbraně atd.

3) Kde najdu všechny ty malé sošky, co pak zasadím do toho držáku u té vily?

Díky všem za odpovědi.

..zbraně a obrazy musíš nakoupit u obchodníků za penízky :-)

No a sošky musíš zkrátka pohledat v přilehlém městečku u villy anebo mrknout na YouTube (třeba :-) ..tak hodně štěstí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musí to jít, jsem u té ženské v baráku která mě má naučit využívat guardy (ty ženské) mám vlézt do prostřed kruhu následovat ji. Jestliže do nich vlezu jsem chráněn (zeleně zvýrazněný ukazetel) a když jdu pak za tou ženskou guardi stojí na místě :(

EDIT: Nebo aspoň znám z jedničky, že jsem vlezl mezi tu čtyřčlenou skupinku modlících se ničemů a mohl jsem s nimi chodit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady to funguje tak, že prostě vejdeš do skupiny jakýchkoli lidí na ulici a když si schovaný, tak se na zemi objeví takové bílé čáry.

V téhle misi nemají chodit s tebou, musíš jít za tou ženskou aniž by tě stráže spozorovali, tedy se takhle schovávat v davu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oznámen nový Assassin´s Creed, Driver a Tom Clancy´s Ghost Recon

Společnost UbiSoft ve večerních hodinách odhalila, jakých her se dočkáme v roce 2010. Mezi nimi nechybí třeba odložený Tom Clancy’s Splinter Cell Conviction, nový Tom Clancy´s Ghost Recon, Prince of Persia The Forgotten Sands, nový Driver a v neposlední řadě nová epizoda Assassin´s Creed, která bude obsahovat i online multiplayer. Otázkou je, co UbiSoft onou novou epizodou myslí. Může jít o třetí díl? Těžko, podle všeho půjde o volné pokračování druhého dílu, které přinese nové dobrodružství s Eziem v hlavní roli a tentokrát nebude chybět ani multiplayerový online režim. Zní to rozhodně zajímavě.

UbiSoft: Nový Assassin´s Creed není DLC

Herní vydavatel UbiSoft webu vg247 potvrdil, že nově oznámená epizoda Assassin´s Creed není DLC balíček pro druhý díl. Ačkoliv se znovu vžijeme do role Ezia, bude nás čekat další velké dobrodružství, ke kterému nebudeme potřebovat původní hru. Samotná nová epizoda se pravděpodobně bude odehrávat po druhém díle, i když člověk nikdy neví. Jisté je i to, že se dočkáme určité formy online multiplayeru. Zatím nejvíce se spekuluje o tom, že hra bude obsahovat kooperativní režim, kde budeme s ostatními hráči zabijáky likvidovat předem určené cíle. Více informací se o novém Assassin´s Creed titulu dozvíme až na E3.

.........................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už jsem nedávno dohrál příběh a teď hledám poslední pírko, v Tuscánii a nemůžu ho najít, ani podle map..

No, ale o tom se nechni bavit.. chtěl jsem říct, že žádná jiná hra mě tak nikdy nechytla a nebavila. Pro mě hra roku a možná i nejlepší hra pro nextgen konzole vůbec .. Nevim, co budu rikat, az si sezenu Uncharted 2, ale i tak vsem tuhle hru doporucuji ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už jsem nedávno dohrál příběh a teď hledám poslední pírko, v Tuscánii a nemůžu ho najít, ani podle map..

No, ale o tom se nechni bavit.. chtěl jsem říct, že žádná jiná hra mě tak nikdy nechytla a nebavila. Pro mě hra roku a možná i nejlepší hra pro nextgen konzole vůbec .. Nevim, co budu rikat, az si sezenu Uncharted 2, ale i tak vsem tuhle hru doporucuji ;)

Přesně moje slova ... a já teď ještě hledám posledních 12 pírek v benátkách :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Chci se zeptat jestly se dá nějak dostat do paláce v benátkách kde sem musel zabít Carla Grimaldy(ho). Jeto ta mise jak vám leonardo půjčí tu létacý věc při benátském karnevale a vy tam musíte doletět.

myslím tuhle misi a ten palác ne který ezio přistane.

Normálně se tam dostat nedá. (do toho paláce)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat jestly se dá nějak dostat do paláce v benátkách kde sem musel zabít Carla Grimaldy(ho). Jeto ta mise jak vám leonardo půjčí tu létacý věc při benátském karnevale a vy tam musíte doletět.

myslím tuhle misi a ten palác ne který ezio přistane.

Normálně se tam dostat nedá. (do toho paláce)

Mno mam pocit že se tam dostat nedá ... ale nevíš jestly de sehnat flying machine bratranek říka že jo že jí našel někde ale on si strašně vymejšlí občas xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno mam pocit že se tam dostat nedá ... ale nevíš jestly de sehnat flying machine bratranek říka že jo že jí našel někde ale on si strašně vymejšlí občas xD

no tak to fakt nwm jestly to de někde najít xD ale podle mě ne , protože tam nemáš ty ohně aby ses mohl nadnášet xD ale já bych se chtěl dostat nějak do toho paláce :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu