Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

xbox 360 vyplatí se?


kuba741

Recommended Posts

cus lidi ja bych si k vanocum pral xbox 360 a chci se vas zeptat jestli je lepsi kazdej rok upgradovat pocitac nebo si 360ku koupit a mam jeste dotaz poznal bych na 360ce rozdil oproti pc v grafice realnosti atd?mam pocitac takovyhle:256mb graf.karta,2*2,1ghz procák a 1gb ram tak co jaky je vas nazor?:wohow::wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj diky moc jenze je tu jeden problem mama mi ho chce koupit a tata ne nevite jak ho premluvit ?

řekni prostě že dáš za to jenom asi 7000kč a na 5 let minimálně to vystačí jenom že budeš potřebovat na prázný dvd :lol: oproti pc ušetříš nehorázný prachy

kingondra007: ps3 by se mělo čase rozjed ale říct že xbox je mrtvý je ten nejde*ilnější kec co jsem kdy slyšel(četl) :lol: a neoplatí se ted kupovat ps3 protože grafika je to same jako u xbox

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

řekni prostě že dáš za to jenom asi 7000kč a na 5 let minimálně to vystačí jenom že budeš potřebovat na prázný dvd :lol: oproti pc ušetříš nehorázný prachy

jj diky moc za radu to me nenapadlo,jenze tata rika ze zase za rok bude neco lepsiho...a navic ze prej mam 3 veci na hrani ps1-rozbity,psp super ale nesrovnatelny s xboxem a pc,jako mama by mi to koupila ale nechci z ni vydrit dusi a tatovy bych nechtel rikat ze chci lego:cheesygrin::cheesygrin:za dalsi napady budu strsne moc rad:wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u xka nwm u ps3 to je lechči:D

4 kuba741: většina lidi jsou kkt a neumi si prepnout ps3 na lepší grafiku pak je to tak šede a vypada to malo ostré

Co je lehčí?Myslíš jako výroba her?Pokud vím tak je na Xbox snažší vyrobit hru než na PS3:blink:... 8000Gb HDD WoW pošli link to musím vidět:blink:

kubo:D...tak snad když se rodiče o tom pobaví a máma toho tvého otce nějak přemluví tak snad není problém ne?Jí nějak poraď jak ho přemluvit...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je lehčí?Myslíš jako výroba her?Pokud vím tak je na Xbox snažší vyrobit hru než na PS3:blink:... 8000Gb HDD WoW pošli link to musím vidět:blink:

kubo:D...tak snad když se rodiče o tom pobaví a máma toho tvého otce nějak přemluví tak snad není problém ne?Jí nějak poraď jak ho přemluvit...:)

jj diky:Dreknu ti vysledek valecne diskuse...:cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má tvůj otec rád hry? Pokud ano jaké? a to je právě to co na něj použij on na tom bude hrát taky když mu nakecáš že na to sou hry jaké on má rád. A určitě se to vyplatí a myslím že pokud si koupíš (máma ti koupí) xbox nemusíš vrážet peníze do PC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cus lidi ja bych si k vanocum pral xbox 360 a chci se vas zeptat jestli je lepsi kazdej rok upgradovat pocitac nebo si 360ku koupit a mam jeste dotaz poznal bych na 360ce rozdil oproti pc v grafice realnosti atd?mam pocitac takovyhle:256mb graf.karta,2*2,1ghz procák a 1gb ram tak co jaky je vas nazor?:wohow::wohow:

no tak jestli myslim jako kvulu tvymu PC tak urcite:D pac je dost slabej:)...nepomlouvam mam horsi:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má tvůj otec rád hry? Pokud ano jaké? a to je právě to co na něj použij on na tom bude hrát taky když mu nakecáš že na to sou hry jaké on má rád. A určitě se to vyplatí a myslím že pokud si koupíš (máma ti koupí) xbox nemusíš vrážet peníze do PC.

jj muj tata ulitava na needech a na takovych simulacich jako toca3 na xboxu je to teoreticky forza 2,jednou dokonce hral tocu 3 na ps1 a hral tak od 16.00 do 19.00,potom se ta ps1čka málem uvařila:cheesygrin::cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tjn kdyz sem byl mensi tak moje taktika byla vzdycky stejna,podat to tak aby to vypadalo ze to vyuzijou i rodice :D kazdopadne bezkonkurencni cena v ceske republice www.softcom.cz 4200 Kc to ti mozna pomuze

jo to je ma taktika taky :cheesygrin::cheesygrin:

ps:tata mi koupi skoro vsechno ale pokud ho to zaujme zitra ho zkusim premluvit,on by mi ho koupil ale porad mi rika ze za rok vyjde neco jinyho atd nevite jeste nejakej figl?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rekni ze na to vychazej hry jako prvni,driv nez na jiny konzole a na pc,a to hlavni nemusis kazdej rok kupovat novej hardware jako v pc,proste strcis dvdcko a hrajes, a hlavne nemusis resit podobny sracky jako cracky patche updaty fixy a podobne

nojo to je fakt tatu taky tyhle problemy stvou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu