Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

co prezilo vase psp?


kuba741

Recommended Posts

Ja mam psp slim to spadlo zatim jenom sestre :D asi z 50ti cm :D a malem sem ji kopnul. Jinak kamos rozmlatil 2 PSP (fatka), jedto tim, ze spadnul na zem a nejak prasknul display a to druhy utopil na parniku, cestou do anglie :D takze celkem nestiham. Tet ma slimaka a zatim drzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 210
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

vetsina lidi aspon psala neco realnyho...

me spadlo 2. den od zakoupeni na zem, ale asi z 20 CM, jen vypadal baterie, nic se nestalo

Neveris ? To byl venkovni bazen na zahrade , kdyz sem skladal kreslo tak mi z nej sjelo do vody ..

btw: nechapu proc to pspcko nosite v kapse bez pouzdra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No když sem byl na tréningu tak v kabíne sem dal PSP na box kde mame veci poslouchaly sme mp3 a nejak sem tušil že spadne a přišel kámoš a nejak donho drgnul a PSP spadlo s 2m výšky...Chytil sem psycha ale na PSP nebyl ani škrábanec takže pohodka:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já kkt nejetsi sem ho vcera cistil alpou a nechal ji u toho psp otevřenou a ořiběh za mnou nas pes a drknul mi do toho takze alpa mi zlila cely psp vtekla mi do umd mechaniky (ale zatim funguje :blink: ) ale byl sem z toho odst vypsichovanej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja ho jednou nechal lezet na posteli a kdyz jsem se vracel, tak jsem na nej plnou vahou kleknul kolenem - primo na display. Nastesti nepraskl, ale zustal na nem "obtisteny" obraz, ktery byl zrovna na obrazovce jako "duch". myslel jsem, ze mne jebne, nastesti to po minute zmizelo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednou jsme venku delali pi*oviny a kamosi, ze me hodi do popelaku, tak me vzali za ruce a nohy a tahali smerem k popelnici. :D Nejak jsem se jim vysmekl a oni me tam chteli hodit a uz jsme byli u dane popelnice (kontejneru) a v tu chvili byl jedem kamos tak dobre, ze stacil pohled a vsichni sli po nem. :D Nakonec jsme ho tam hodili a on vylezl nasrany jak Bulhar a chtel me tam hodit jeste vic, nez predtim - samozrejme, kdyz byl na me sam, tak to uz nebylo tak jednoduche a zacali jsme se pretahovat, "prat", atd. a to se nemelo stat - mel jsem PSP v kapse a jak jsme se tahali, tak se mnou jebnul o popelnici tou stranou, kde bylo PSP. :) Potom jsem za nejakou dobujel domu a v tramvaji si vytahl PSP a zapnul.. celist mi spadla az na zem a nalada ochabla jak penis po soulozi. Po zapnuti byl displej cerny a bilou se na nem vykreslil jakysi pavouk prasklin - bylo mi to jasne. Dal jsem tedy PSP opravit a za "pouze" 3000kc jsem ho za "pouhe" 3 mesice mel zpet i s novym krytem, displejem a firmwarem (dali mi tam OFW 4.01). :D Nakonec vse dobre dopadlo a ja z toho buzeranta doted taham love.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatim jenom pád z počítače, ale bylo v obalu a u pocitac sem navic mel hozenou mikinu, takze pád do mekkyho:)

Ale dneska se stala chyba. kamarad ve skole ho srazil na zem a tadáá...nefunguje UMD, PSP se seká a vypíná....zažil dva pády...ale ten druhej uz neprežil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera sem testovala NANO PODLOŽKU GECKO PENTAGRAM.Připlácl sem ji na skříň a na podložku sem dal telefon-takže to všechno drželo v svislé poloze.Telefon držel suprově.Pak mě napodalo dát na to PSP FAT i s Playgearpocketem (obal na psp),taky držel-asi minutu,pak sem nedával pozor a slyším ránu.Spadl asi z metru na stranu kde je vypínač a vše dopadlo v pohodě.Takže sem otestoval jak nano podložku,tak i psp s obalem.Jinak ta podložka je suprová-telefon na ní drží i když sem s tím třepal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu