Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

co prezilo vase psp?


kuba741

Recommended Posts

:wohow::wohow:takze v tomhle topicu budeme hovorit o tom co vase psp prezilo pády skoky atd.takze moje pspčko mi dvakrát spadlo z cca 90cm kvuli tomu ze jsem ho mel zapojeny v pc a ten usbeckovej kabel se mi nejak zamotal do zidle a pak se stacilo hnout a...divil jsem se ze to prezilo zadny deathpixely nic mel jsem stesti a co vy?:wohow::wohow:

:psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 210
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

:wohow::wohow:takze v tomhle topicu budeme hovorit o tom co vase psp prezilo pády skoky atd.takze moje pspčko mi dvakrát spadlo z cca 90cm kvuli tomu ze jsem ho mel zapojeny v pc a ten usbeckovej kabel se mi nejak zamotal do zidle a pak se stacilo hnout a...divil jsem se ze to prezilo zadny deathpixely nic mel jsem stesti a co vy?:wohow::wohow:

:psp:

Jeden takovej topic už tu je....Ale jinak k tématu PSP mi padá pořád nosím ho v tašce pez pouzdra takže je hrozně poškrábaný:D a nikdy se s nim nic nestalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jednou mi spadl z postele to je cca 50cm a je ok protoze mam pod postelo nahazeny obleceni xD (spadl do mekyho)a to my mama furt rika at si obleceni davam na vesak xDjinak ho mam jen trocha poskrabanej ale to je z toho jak ho nasim v tazce

EDIT:Suslikus moc pekny xD a dost se mi libi keramik White (ja mam blacka) a zase bych nechtel fata jen keramik whita xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to pspčko vypadá na těch 6 metrů jeste uchvatneme by se rozletelo na sto procent vsechno:cheesygrin::cheesygrin::wohow::wohow:

No prvni 2 metry bylo v pozdre ale i tak jsem ho potom musel zbirat :cheesygrin: nejhur se hledala pametovka :bash: byla jeste o 2 metry dal nez zbytek :idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já když jsem měl skoro dohranýho naruto ultimate ninju 2 a byl sem ve 120 poschodi (po 16 hodinach nepřetržite prace) tak sem bojovalz orochimarem (posledni boss) tak mi zahadne přestala jit pametovka (byla jakoby napul vysunuta) take tahle bytva byla v hajzlu a cely poschodi sem musel delat znova tak sem ze vzteku vzal psp a mrdul si s nim o hlavu dost velkou silou :lol: a přežilo v pohode

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz jsem ho jeste pouzival namisto mp3, tak mi jednou, pri behu do skolnich schodu, zavadila ruka o kabel ke sluchatkum a PSP (nastesti) v "neoprenovem" obalu vyletelo na tvrde schody.. Nastesti to nebyla velka vyska (z kapsy u bundy) a diky mekkemu obalu se pad dosti ztlumil, takze PSP nenese zadne trvale nasledky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pád asi z 1,5m na dlaždičky (přimo na disply) ale bylo v pořádku.. a jednou když jsme šli z knajpy tak sem ho pučil kámošovi.. on za chůze hrál a narazil do novinovýho stánku.. na psp byla trocha červený barvy ze stánku ale jinak OK.. jenže když sem šel po víkendu na praxi tak už tam ten stánek nebyl :-D psp asi narušilo statiku.. nebo spíš jen náhoda jak prase, že ho zrovna odstranili :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne padlo cez prazdniny pri netovani na recepcii v hoteli na mramorovu dlazbu...vypadla baterka :D Ale nic sa mu nestalo. Akurat na mna este 5 minut vsetci okolo cumeli ze wtf :cheesygrin:, ono to asi vyzeralo celkom komedialne...len tak sedim v sedacke a odrazu psp meter odomna na zemi xD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

psp spadlo do 4 metrovy hloubky do bazenu , ale v klidu bylo zavreny ale bez pouzdra , tak sem nevahal a skocil za nim a na to ze se neumim potapet sem pro nej celkem ochotne a efektivně skocil :D

vetsina lidi aspon psala neco realnyho...

me spadlo 2. den od zakoupeni na zem, ale asi z 20 CM, jen vypadal baterie, nic se nestalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já měl PSP Slima si měsíc, seděl sem v lavici ve škole(v jedný třídě je máme dementně malý) a psp v obalu v kapse. Jenomže jak jsem se přisunul pod lavici, asi to nebylo to nejelpší co sem mohl udělat. Pak o volný jsem vyšel zapínám psp a tam všude takový krásný duhový barvičky. 1500 v pr**li za novej display, SLIMko nic nevydrží:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu