Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

co prezilo vase psp?


kuba741

Recommended Posts

  • Odpovědi 210
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

moje psp(fatko asi před 3ma rokama) vylítlo z kapsy od bundy(náprsky) a roztříštilo se o nejhorší druh betono-štuku nebo co to bylo rozpadlo se na 10 kusů tak ,náběh domů šroubovák,dal jsem do kupy a fungovalo v pořádku,jen poškrábaný kryt a malá dírka u R tlačítka:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

psp je dosrabnae ale mobil, ten som hodil do betonovej zeme zo 4m vysisky(z rampi pre skate) som hral hru a prehral som v polednom kole, mam display napoli sele doskrabane a ani napis sony ericson nevydno mam 1mm dieru v zadnom kryte, ale funguje v poho , len sem tam sa vypni lebo ma zli kontakt z baterkou (se k610i)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přežilo náraz paličkou. Teda částečně přežilo...2 měsíce jsem měl PSP jen na mp3jky, který jsem hledal poslepu, páč nepřežil display :D a dneska má akorát premiéru novej display :) ...a stalo se to tak, že jsem měl na PSP zaplej metronom, položil jsem si PSP na kotel vedle sebe no a jak hraju, tak jsem se do toho zabral a m*d tam tou pravačkou :D řikam si ...co ten divnej zvuk? PSP vyplý..zapnu a to vám byly barvičky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no joo psp fat v zeleznym boxu s ocelovím jádrem:idea::idea::idea:

psp fat bylo na vyrobu moc drahy tak zacaly vyrabet psp slim a diky obchodnickym trhum je ted slim vic in u me ani nahodou:):)

tesim se na psp2 cool:psp::psp::psp: proste vse v jednom

skoda ze nedelas ms 32GB ja mam 8 a chystam se koupit 16GB za

:!::!:1499kč:!::!: :psp::psp::psp:to se bude pařit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu