Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

co prezilo vase psp?


kuba741

Recommended Posts

  • Odpovědi 210
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 1 month later...

Mě spadlo PSP asi tak z 1,5m dával jsem ho do neoprenového obalu ale dávám tam i mikro utěrku která neudělala pro PSP zrovna moc místa a PSP šup na zem byl to tvrdý pád L hned za tím pádem následovaly ostrá slova :D protože PSP jsem měl teprve 2 dny :D ale přežilo v pohodě až na to že tradičně vypadla baterka J. Teď už jsi dávám pozor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omg tohle je totalni off-topic, btw, jestli sis ho polil, tak mas na 80% asi smulu.... ale k tematu, ja si do psp jednou vylil kapku redbull coly a od ty doby mi krupe sipka smerem doleva, ale kdyz psp necham chvili displayem k zemi (napr na stole) tak zas funguje jak ma :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omg tohle je totalni off-topic, btw, jestli sis ho polil, tak mas na 80% asi smulu.... ale k tematu, ja si do psp jednou vylil kapku redbull coly a od ty doby mi krupe sipka smerem doleva, ale kdyz psp necham chvili displayem k zemi (napr na stole) tak zas funguje jak ma :psp:

proc jednopduse nerozdelas psp? mas odlepenou ten lepici kontakt pod sipkama...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu