Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

co prezilo vase psp?


kuba741

Recommended Posts

  • Odpovědi 210
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hele přestan mne nadávat Jo?Já nemůžu zato,že tady rozebíráš příhodu...Takové tipy lidí nesnáším :D Vyděls,že by to tu někdo pitval?Mně je ůplně fuk,co si IQ jako ty myslíš :dozey::dozey: ..

PS:Když si tak chytrej,běž si učit do školy ;) :D :D Mobyl

A nedělej OFFTOPIC ANO?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele přestan mne nadávat Jo?Já nemůžu zato,že tady rozebíráš příhodu...Takové tipy lidí nesnáším :D Vyděls,že by to tu někdo pitval?Mně je ůplně fuk,co si IQ jako ty myslíš :dozey::dozey: ..

PS:Když si tak chytrej,běž si učit do školy ;) :D :D Mobyl

A nedělej OFFTOPIC ANO?

Hele už radši drž hubu, jedinej OT a flame tu vyvoláváš ty, a ten mobYl si napsal jako první ty (proto jsem napsal že žádnej mobYl teda neznám), viz:

Hele,Když bych po tobě hodil petardu(Výš jaké sou MEGY silné?? ),Tak co uděláš,když bych ignoroval tvoje slova ....

To jakkdybych tě chtěl zmlátit palicí,a prásknul tě do kapsy,kde máš mobyl za 12000 ..CO bys udělal??

Navíc, to ty si za to můžeš, né tvůj kámoš, on po tobě neházel petardy, oba jste je po sobě jak ♥♥♥♥♥♥i házeli, viz:

No,Mně se stala menší kuriozita :D Prostě venku děláme pi*ovyny s MEGAMA(petardy) no, a hážeme je po sobě atd :D No tak ji po mně hodil kamoš a já uskočil,a jak jsem vytahoval MEGU,tak jsem zavadil o PSP a ono vypadlo(otom jsem nevěděl :D ) no a kámoš už zase hodil MEGU a přímo mně pod nohy a k PSPčku :D Tak jsem uskočil,abych zachránil aspon sebe :D ozvala sa rana a PSPčko jsem zbíral v okruhu 5m :/ ...Tak jsem kamoša dokopal k 3000kč a mám nové :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu