Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Tvorba PSP her ?


jack123

Otázka

Zdar lidi,

mam dotaz, jestli a jak se nechají tvořit vlastní hry do PSP...jestli by byl někde na to návod (nejlépe CZ, ale AJ nevadí) ?? A ještě jsem někde četl, že nedávno byl vyrobenej nějakej novej program/engine na to a vypadal moc dobře...

A má někdo nějakou osobní zkůšenost s tím? Stihnul bych do května vytvořit něco působivého ? Jako projekt na maturitu :D Díkes!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Mam akurat hrozostrasne skusenosti s instalaciou vyvojoveho prostredia, ktora neskoncila ani po 14 hodinach(takze sa nekona planovane clovece nezlob se na psp :cheesygrin:). No a asi vies ze musis vediet programovat...bud C(s tym ta hrozna skusenost), alebo v LUA, czrace je v tom urobene afaik. A ak chces robit nieco poriadne, tak sa nemozes spoliehat na nejake vyvojove prostredie ktore za teba urobi vsetko(alebo by malo)...ale tj jedno aj tak nic take neexistuje :)

P.S: Drzim palce :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mam akurat hrozostrasne skusenosti s instalaciou vyvojoveho prostredia, ktora neskoncila ani po 14 hodinach(takze sa nekona planovane clovece nezlob se na psp :cheesygrin:). No a asi vies ze musis vediet programovat...bud C(s tym ta hrozna skusenost), alebo v LUA, czrace je v tom urobene afaik. A ak chces robit nieco poriadne, tak sa nemozes spoliehat na nejake vyvojove prostredie ktore za teba urobi vsetko(alebo by malo)...ale tj jedno aj tak nic take neexistuje :)

P.S: Drzim palce :cheesygrin:

hm, no lehky to asi nebude..tvoje špatná zkušenost mě mrzí...programování v C++ ani v LUA jsem ještě nezkoušel..ale to bych se nějak naučil...určitě bych chtěl udělat něco, co je 3D...

našel sem na YouTube videa těchto dvou enginů/editorů:

je to dost působivé..a řekl bych i zvládnutelné..co myslíš ?

stihnu do května udělat slušnou hru ? nebo mam na to srat a jit dělat rozsahly webovky ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nauč se programovat v C podle MooTooho topicu, sám jsem se to naučil a je to jednoznačně nejlepší (značně lepší než LUA nebo dokonce nějaký automatický makery). Ty virtools jsou fajn, sám jsem v tom dělal, ale je to zahozenej čas - hru v tom uděláš, ale NIJAK ji nedostaneš do PSP, samozřejmě pokud si nekoupíš originál virtools a licenci od Sony.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu