Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

jak cracknout Intelliscreen??


havlbrod

Recommended Posts

Ahoj, jsem novej tu, a mooc potřebuju poradit.. vůůbec nemohu přijit jak tuto app Intelliscreen cracknout:-(

jsem uplnej amater, tak prosím napište navod pro blbce:-( a prosím neodkazujte me jinam, opravdu sem to tu cele prošel a nic sem nepochopil a přesně tohle nenašel... děkuji

Jinak mam JB :-) 2.2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Jsem to dokáázal sám bez návodu:-D:bash: jupííí :-D a mam verzi premium:-) a hnet po cracku mě to vyzvalo k aktualizaci premium verze:-) paráda:-)

pokut někdo chce crack a nebo poradit tak napište napíšu to sem:-).. ale jen pokut si sem požádáte...:psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj omlouvám se za spoždění... tak Crack je velice jednoduchý:-) neptejte se na jakou verzi platí:-) mě funguje už na X verzích! takže stahněte si z cydie inteliscreen a jedem....:psp:

1) Stáhnout soubor : Stahujte zde!!

2) stáhnout DiscAid

...........................................................................................................

a) V DiscAid dejte - roodFolder - Aplikacion - intelicreem

b)vše co je v příloze nakopírovat a následně přepsat podle složek v příloze

PS: vkládá se pouze obsah složek nikoliv celá složka!!

pokut jste to udělaly správně tak máte premium verziu co umí vše:-)

ppkut je návod vněčem neuplný! nebo něco nechápete... jste nováčci a nevíte o čem mluvím tak prostě sem napište a ja to vysvětlím:-) ale pochibuji že nováček se bude hrabat v telefonu až takhle hluboko:-)

Že je třeba Jb snat nemusím ani říkat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu