Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox live


Pennywise

Otázka

Zdravím lidi,

zkoušel jsem nastavit připojení na xbox live

1.Dám network set.

2.Edit set.

3.Basic set. IP dám Automatic

4.DNS set. automatic

5.Vše se mi krásně nastaví samo všechny adresy atd.

6.Dám test xbox live connection VŠE je confirmed až u bodu XBOX LIVE mi to napíše failed:cry:

Navíc musím nastavit i additional settings?Nevíte kde je tak asi chyba?Předem děkuju za každou radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
takže ti to ruční vypsání adresy taky nevyšlo??

Odpoj souseda a kabel si zapoj jenom ty do Xka a zkus to znovu

Jo přesně tohle zkusím ,jiná možnst snad už ani není a to urční vypsání mi nepomohlo no..škoda je to divné kdyby mi to při té kontrole vyhodilo hned na začátku neřeknu ale když píše že je všechno Confirmed a u posledního bodu failed tak to naštve no:cry:Vyzkouším to eště tak že to napojím přímo na router a uvidím ,pak Vám dám vědět!

Každopádně DÍKY Xmatrix za ochotu mi v tomhle pomoct!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jo přesně tohle zkusím ,jiná možnst snad už ani není a to urční vypsání mi nepomohlo no..škoda je to divné kdyby mi to při té kontrole vyhodilo hned na začátku neřeknu ale když píše že je všechno Confirmed a u posledního bodu failed tak to naštve no:cry:Vyzkouším to eště tak že to napojím přímo na router a uvidím ,pak Vám dám vědět!

Každopádně DÍKY Xmatrix za ochotu mi v tomhle pomoct!

Každopadně ti jede siť i se to připoji na net pak ale nastane problem

tohle přesně mi to udělalo včera network v poradku pak internet taky a v pulce nacitaní na xbox live se mi to vzdycky vyplo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
pokud je to u toho posledniho (NAT) chybu tak az to pripojis k modemu tak ti to pude, protoze pokud je NAT failed/closed tak je problem s modemem nebo nekde tam :)

No vlastně napsal jsem to špatně ,moje chyba,failde mi to hodí u předposledního bodu XBOX LIVE , na to NAT to už nedojede protože to po tom XBOX LIVE se hned přeruší to testování...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

chalani ja sa tiez neviem pripojit na live, dal som tu beta verziu dashbordu a potom som dal tu najnovsiu co sa objavila a od vtedy mi to vobec nejde

W: 0000- 000B

X: 0000 - F001

Y: 00A8 - 6860

Z: 8015 - 190D

ID: FFFF - FFFF

vopred diky za rady :cry:

tak som prave zistil ze to je asi BAN - ale ja hry online nehram

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takže přináším nové zprávy ,xbox jsem zkoušel napojit přímo na router a nic se nestalo pořád stejně jako před tím po test connection u xbox live mi to napíše FAILED,už fakt nevím co s tím...status cody jsou pořád stejné:

W:0000-000B

X: 0600-F001

Y: 00C2-03C0

Z: 0000-0000

Jen ještě dodám že je to starší xbox bez hdmi ,s čipem ,prý ještě nikdy nebyl připojován na xbox live! A asi ani nebude:cry::cry::cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu