Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

jake jste meli pocity pri rozbalovani psp?


kuba741

Recommended Posts

  • Odpovědi 138
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nic moc:dozey:.Když jsem mel slima tak jsem si ho koupil na cestu z Kroměříže(Zlínský kraj) do Karlových Varů.To jsem si ho den předen koupil.Byla tma a bylo kolem pul 11 včer jsem dojel domů.Hodil jsem psp do nabíječky a to je vše.Pak jak jsem rano vstaval:D.Tak mazeeeeeeeeec.Mel jsem jen Ridge Racer2, ale stalo to aj tak za to.Paril jsem furt:wohow:.Jsem ho dohral bez pametovky, kterou jsem neměl:lol:.Pak jsem si koupil PSP Slim Simpsons edition za 6000kč.Což me celkem mrzelo, až jsem ho oběvil tak žužu:).Tak to už jsem by l jen vyjevenej z toho jak vypadá než co umí.Oproti tomu když si zaletite do Las Vegas je touplny h*vno.8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...Mno byl jsem sklamanej z toho,ze z toho nemam vubec zadnou radost:(...Byli sme na dovoleny na Slovensku a ja mel zrovna narozky:)...V aute sem to ruzne zkousel a nastavoval...Ale nejlepsi bylo-nevim jestli to nekdo taky delal-furt sem hledal wi-fi:D...A pak uz sem z toho radost mel:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

No ja si koupil psp slim 2000 asi pred 2mesicema. Koupil sem si ho pres net takze sme byl zvedavy pude flash nepude flash - a ejhle na krabici pismeno g fw psp 4.01 flash nejde tak sem byl smutny a stale sem a neprestanu dokud mi ten flash nepujde. tesim se moc na flash mam asi desku v3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja sem mel super pocit kdyŽ mi rodiČe Řekly jestly nechcu na vanoce psp tak sme se kukly na net a hned bylo objednany cca 2,3 dny cekal sem aŽ pŘijede postak aŽ konecne pŘijel tak sem byl upa stastnej :d tak sem mamku zavolal ze mam psp zaplatily sme donesl sem ho dom a pak mi rekly Že to je vanocnÍ dÁrek Že ted na nem nemam hrÁt no tak sme ho aspon rozbalyli hned ho tatka vytahl a paril ja sem mu to vzal sel sem si hned dat na kartu burnout legends a pak sem paril ale mohl sem jenom tak 1 hodku neŽ ho vzaly a vanoce byli aŽ za tak 1 mesÍc moŽnÁ vÍc tak sem se strasnĚ tĚŠil a pocit:

Giga megaterahipersupervelkej :d:d:d:d:d:d

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já sem dostal PSP loni na vánoce. Kór sem věděl jak je zabalený tak sem si ho nechával na konec..

dostal jsem k němu ještě Silent Hill a Kmotra.

A když sem ho rozbalil.. tak.. byl sme štastnej jak malej kluk:cheesygrin:

Hned sem popad hry a PSP a utekl sem do pokoje.. a až do rána do 3 sem na něm hrál.. :wohow:

EDIT: Kmotra sem projel hned ten večer

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No už je to hodně přes rok od mýho prvního :) Kupoval sem ho v electrowordu, byl sem rozhodnutej pro černej, ale měli jenom silvra tak sem si ho vzal, nakonec sem za to byl rád protože kam se na to hrabe černý :) No rozbalil sem to hned ve vlaku když sem jel dom a aspoň sem si nastavil čas a barvu schématu :-D Doma sem hnedka zased za komp postahoval demíčka a pařil :) No a u druhýho to už tak žhavý nebylo ale rád sem si téměř po roce zase zahrál :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo to já ho dostal před třemi lety k Vánocům, bylo krásný jak se lesklo, pak jsem ho dal na stojánek z mýho Giga Packu(v tý době za 9k :roll:) a pustil si Natashu :)

jn tady ty mlade lamky nevi co to je cena psp :D ja jsem mel psp pred dvemi roky a stalo me 6k ani jsem nedychal jak jsem ho rozbaloval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

úplně vystříkaný jsem byl ....ale úplně ani ženská mě tak nedokáže udělat jak mě psp dostalo nádhera mucinky muck bylo to samý ooooo aaaaa uuuuuuu prostě sex a orgazmus hadra.......počkejte vy ten topic někdo jako berete vážně ? to vá slituju :D odpověď je u všech stejná ....kdo si něco přál těšil se kdo ne bylo mu to fuk....tak proč další zbytečný topic?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Moje PSP jsem dostal k Vanocum. :psp:

Mno moje pocity byly smišený.:roll:

Měl jsem velkou radost, že konečně mam PSP. :bash:

ALE. :ziped: K PSP nebyla přidaná žádná hra a ani paměťovku jsem neměl..

Cely 3 neskutečně dlouhy dny jsem se na PSP jenom dival, než se otevřel prvni nejbližsí obchod s PSP.. Nasledujici dny už byly Ok. :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem PSP také dostal k vánocům.:bash: + 4GB pamětovku a 2 hry. Takže hned jsem zapojoval a pařil:psp:

Ovšem baterka která byla přložena jsem myslel že je jako náhradní a divil jsem se proč mi nejde PSP bez toho aniž bych to neměl zapojený v zásuvce :lol: ale pocity byly krásné, s PSP jsem vůbec nepočítal jelikož jsem dostal nový počítač a hodně mě PSP překvapilo a jsem rád že ho mám. :psp::bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu